Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen SINUPRET kapky 100 ml

Léky

SINUPRET kapky 100 ml

Hodnocení: 20x
  • 4

Užívá se při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibakteriální terapii. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinupret perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SINUPRET kapky 100 ml koupíte i tady

Specifikace SINUPRET kapky 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce BIONORICA
Nejnižší cena 134 Kč

Přípravek zvyšuje tvorbu a usnadňuje rozpouštění a vykašlávání hlenů, působí protizánětlivě a zčásti i proti virovým a bakteriálním infekcím. Užívá se při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibakteriální terapii. Počínající příznaky těchto zánětů se projevují výtokem z nosu, následně ucpaným nosem a bolestmi tváře a pocitem tlaku, hlavně kolem nosu. ... a dál?

Produkt SINUPRET kapky 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


SINUPRET kapky 100 ml - parametry

Název produktu: SINUPRET kapky 100 ml
Výrobce: BIONORICA
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Užívá se při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibakteriální terapii. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinupret perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Sinupret, perorální kapky, roztok, musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informaci nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší po, 7 dnech, musíte kontaktovat svého lékaře. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Sinupret, perorální kapky, roztok, a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sinupret, perorální kapky, roztok, užívat Jak se Sinupret, perorální kapky, roztok, užívá Možné nežádoucí účinky Jak Sinupret, perorální kapky, roztok, uchovávat Další informace 1. CO JE SINUPRET, PERORÁLNÍ KAPKY, ROZTOK, A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Sinupret, perorální kapky, roztok, patří do farmakoterapeutické skupiny: Fytofarmakum – otorinolaryngologikum, sekretolytikum. Sinupret, perorální kapky, roztok, je vodně-alkoholový extrakt rostlinných drog s obsahem hořčin, saponinů, flavonoidů, hydroxyfenylkarbonových kyselin, esterů a steroidních triterpenů. Zvyšuje tvorbu, rozpouštění a vykašlávání hlenů a působí protizánětlivě a zčásti i proti virovým a bakteriálním infekcím. Sinupret, perorální kapky, roztok, se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibakteriální terapii. Obvykle jsou to onemocnění horních dýchacích cest jako je zánět vedlejších dutin nosních /sinusitida/ a rinosinusitida. Počínající příznaky těchto zánětů se projevují výtokem z nosu, následně ucpaným nosem a bolestmi tváře a pocitem tlaku, hlavně kolem nosu. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství i děti starší než 1 rok. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE SINUPRET, PERORÁLNÍ KAPKY, ROZTOK, UŽÍVAT Neužívejte Sinupret, perorální kapky, roztok - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na kteroukoli složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Sinupret, perorální kapky, roztok je zapotřebí přípravek není určen dětem do 1 roku Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Doposud nejsou známy žádné interakce s jinými léčivými přípravky. Prosím, informujte svého lékaře o lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Sinupret, perorální kapky, roztok


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.