Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Modely hraček » Srovnání cen SIKU Traktor se štěpkovačem

Modely hraček

SIKU Traktor se štěpkovačem

Hodnocení: 1x
  • 4

Kovový model rozměry 9,7 × 4 × 7,8 cm, vhodné pro děti od 3 let. Traktor se štěpkovačem je detailně propracovanou kopií reálného Fendt Favorit 926 se štěpkovacím zařízením, který doplňuje řadu lesnických strojů SIKU Super. Původní stroj značky JENZ rozděluje stromové kmeny na dřevěné štěpky obrovskou silou. Kovová ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SIKU Traktor se štěpkovačem koupíte i tady

Specifikace SIKU Traktor se štěpkovačem

Kategorie Modely hraček
Výrobce SIKU
Nejnižší cena 152 Kč

Traktor se štěpkovačem je detailně propacovaná kopie . Čistou a nezkrotnou silou tento stroj značky JENZ rozbíjí kmeny stromů a dělá z nich dřevní střípky. SIKU doplňuje tuto sekci lesnictví tímto výjimečným modelem vyrobeným z kovu a plastu. Mobilní drtič, vybavený jeřábem, drápy, mobilním přepravním stolem a dmychadlem, nesmí chybět v žádné sbírce. Rozměr modelu: 78x197x41 ... a dál?

Produkt SIKU Traktor se štěpkovačem

SIKU Traktor se štěpkovačem - parametry

Název produktu: SIKU Traktor se štěpkovačem
Výrobce: SIKU
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 212 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kovový model rozměry 9,7 × 4 × 7,8 cm, vhodné pro děti od 3 let. Traktor se štěpkovačem je detailně propracovanou kopií reálného Fendt Favorit 926 se štěpkovacím zařízením, který doplňuje řadu lesnických strojů SIKU Super. Původní stroj značky JENZ rozděluje stromové kmeny na dřevěné štěpky obrovskou silou. Kovová konstrukce a precizní plastové detaily dělají tento stroj výjimečným modelem, který nesmí chybět ve tvé sbírce SIKU! Mobilní štěpkovací zařízení je vybaveno jeřábem, drapákem, dopravním stolem a ventilátorem pro odhazování dřevěných štěpek. Vhodné pro malé zemědělce ve věku od 3 let. Vyrobeno v Německu. Traktor se štěpkovačem SIKU Super a jeho vlastnostimodel traktoru se štěpkovačem SIKU Super v detailním provedeníje kopií reálného traktoru Fendt Favorit 926 se štěpkovacím zařízenímvelmi kvalitní provedeníkovová konstrukce s plastovými detailysoučástí štěpkovače je jeřáb s drapákemmobilní dopravní stůlventilátor od vyhazování dřevěných štěpeklesnický stroj SIKU v zeleném provedení Siku Blister Traktor se štěpkovačem Zelený traktor, který má zapojen za sebou štěpkovač pro zpracování lesního materiálu čeká na děti, které mají zájem poznat vozy a příslušenství zemědělské techniky. Kvalitní propracování modelu je zajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Přednosti: vyrobeno ze zinku neobsahují změkčující PVC náplně splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti

Funkčnost: odrtič je vybaven jeřábem a drápy mobilní přepravní stůl a dmychadlo

Seznamte své děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let

Rozměr traktoru: 6,8 x 4,1 x 3,8 cm

Rozměr štěpkovače: 7,6 x 4,3 x 3,4 cm

Rozměr balení: 9,7 x 4 x 7,8 cm Objev úžasný svět plný modelů SIKU! Hračky SIKU jsou originální modely běžného provozu, aut v oblasti silniční dopravy, stavebnictví, záchranné služby nebo zemědělství. Modely jsou vyrobeny ze zinku, jsou tedy robustní a odolné. Hračky vydrží jízdu na koberci stejně jako v terénu. Jsou méně náchylné vůči pádu a vydrží i nešetrné zacházení ze strany dítěte. Modely SIKU splňují nejvyšší kvalitativní a bezpečnostní požadavky kladené na hračky pro děti. Vhodné pro děti od 3 let. Traktor se štěpkovačem je detailně propacovaná kopie . Čistou a nezkrotnou silou tento stroj značky JENZ rozbíjí kmeny stromů a dělá z nich dřevní střípky. SIKU doplňuje tuto sekci lesnictví tímto výjimečným modelem vyrobeným z kovu a plastu. Mobilní drtič, vybavený jeřábem, drápy, mobilním přepravním stolem a dmychadlem, nesmí chybět v žádné sbírce. Rozměr modelu: 78x197x41 Věk: 3+


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.