MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Siccaprotect 10 ml

Léky

Siccaprotect 10 ml

Hodnocení: 10x
  • 4
EAN: 4031626710048

Oční kapky nahrazující slzy při jejich nedostatečné tvorbě. Jsou vhodné při vysychání rohovky nebo spojivek ať již z důvodu místních poruch v oku nebo v důsledku celkových onemocnění, mj. i při vysychání spojivkového vaku díky nedovírání víček. Siccaprotect zvlhčí také oko při nošení tvrdých kontaktních čoček. Kapky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Siccaprotect 10 ml

Specifikace Siccaprotect 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce URSAPHARM
Nejnižší cena 65 Kč
Forma přípravku Kapky

Siccaprotect jsou oční kapky nahrazující chybějící tekutinu normálních slz. Siccaprotect se používá k úpravě stavu při vysychání rohovky nebo spojivek při nedostatečné tvorbě slz, ať již tento nedostatek tvorby byl způsoben místními poruchami v oku anebo jako následek celkových onemocnění; také se používá při vysychání spojivkového vaku vyvolaném nedovíráním víček. Mimoto se přípravek používá také ke zvlhčování oka při nošení tvrdých kontaktních čoček. Umělé slzy bývá většinou nutné používat doživotně.Přípravek je » ... a dál?

Produkt Siccaprotect 10 ml

Siccaprotect 10 ml - parametry

Název produktu: Siccaprotect 10 ml
Výrobce: URSAPHARM
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 86 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Forma přípravku Kapky
Podrobný popis:

Oční kapky nahrazující slzy při jejich nedostatečné tvorbě. Jsou vhodné při vysychání rohovky nebo spojivek ať již z důvodu místních poruch v oku nebo v důsledku celkových onemocnění, mj. i při vysychání spojivkového vaku díky nedovírání víček. Siccaprotect zvlhčí také oko při nošení tvrdých kontaktních čoček. Kapky obsahují protizánětlivý dexpanthenol, který mírní pocit svědění a podporuje regeneraci rohovky i spojivek. Vytváření dlouhodobého ochranného filmu na povrchu oka je podpořeno obsaženým polyvinylakoholem. 

Siccaprotect oční kapky jsou vhodné pro děti i dospělé.

Vzhledem k obsahu benzalkonia nejsou vhodné pro osoby používající měkké kontaktní čočky, hrozí jejich obarvení. 

Použití:

Obvykle se užívá 1 kapka Siccaprotect očních kapek až 6krát denně. 

Balení:

10 ml Siccaprotect působí protizánětlivě, tlumí svědění, podporuje obnovu rohovky i spojivek (jejich poškození se rychle upraví) a navíc váže vodu. Používá se k ošetření a léčení při stavech spojených s vysycháním rohovky při nedostatečné tvorbě slz způsobené místními poruchami v oku nebo jako následek celkových onemocnění, tak při nedovírání očních víček. Používá se také ke zvlhčování oka při nošení tvrdých kontaktních čoček. Dávkování: Dospělí a děti dávkují 6 x denně po 1 kapce do spojivkového vaku. Bez porady s lékařem používat maximálně 5 dní. Složení: Léčivými látkami jsou dexpanthenolum 30 mg, alcohol polyvinylicus 14 mg v 1 ml (cca 30 kapek) očních kapek. Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan draselný a voda Oční kapky, oftalmologikum, nahrazující chybějící tekutinu normálních slz. Siccaprotect oční kapky 10ml od Ursapharm na GigaLékárna.cz za 73 Kč . Siccaprotect oph.gtt.sol.1x10ml


Přidat recenzi pro Siccaprotect 10 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.