Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny

Knihy naučná literatura

Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny

Hodnocení: 1x
  • 3.5

S.Nikitin Vás upozorňuje na zdravotní nebezpečí hrozící z konzumaci nekvalitních, syntetických, genetický modifikovaných a jiných škodlivých potravin. - Jaké potraviny nemají přirozený původ, ale byly vyrobeny v laboratořích chemických kombinátů?- Čím se odlišují přírodní majonézy a jogurty od „vylepšených s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 165 Kč

Kniha ruského lékaře přináší informace o geneticky modifikovaných, syntetických a jiných škodlivých produktech, kteří se tváří jako potraviny. ... a dál?

Produkt Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny

Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny - parametry

Název produktu: Sergej Nikitin: Pozor! Škodlivé potraviny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

S.Nikitin Vás upozorňuje na zdravotní nebezpečí hrozící z konzumaci nekvalitních, syntetických, genetický modifikovaných a jiných škodlivých potravin.

- Jaké potraviny nemají přirozený původ, ale byly vyrobeny v laboratořích chemických kombinátů?- Čím se odlišují přírodní majonézy a jogurty od „vylepšených s dlouhodobou trvanlivostí“? - Co se skrývá pod názvem "potraviny nového typu"? Odpovědi na všechny tyto a další otázky najdete v této knize. Kromě toho se obeznámíte s jednoduchými prostředky, které vám pomohou vyloučit z organizmu škodlivé látky, a dozvíte se, jak odlišit původní vysoce kvalitní produkt od levné napodobeniny. Je samozřejmé že autor vycházel z nabídky ruského potravinového trhu. Nicméně, vzhledem ke globalizaci potravinářského průmyslu považujeme tuto publikaci za aktuální a užitečnou i pro českého čtenáře. Knihu jsme doplnili odkazy a výňatky z platných českých legislativních dokumentů, seznamem literatury a informačních zdrojů, předmluvou známého odborníka na problémy potravin a stravování ing. Víta Sýrového a informací o českém ekologickém zemědělství a biopotravinách.

 

S úctou a přáním dobrého zdraví, nakladatelství Lott V termínu od 22.  po  28. října 2016 pořádáme v Praze celodenní seminář (v sobotu 22.10.) a týdenní

ozdravný kurz ŠANCE - zdravý život bez léků a lékařů

který bude zajímavý a přínosný pro čtenáře naších knih o zdraví a osobnostním růstu, zejména knih od Svijaše, Nikitina, Norbekova. a inspirativní pro každého hledajícího přirozené cesty ke zdraví a životní harmonii.

Ucelený sebeozdravný systém ŠANCE Vám pomůže dát se do pořádku.

Kurz obsahuje fyzická a meditační cvičení pro tělo i mysl, tematické besedy a diskuse, individuální doporučení a odborné rady.

Kurz začíná samostatným jednodenním seminářem 22.10. (10-18h), a můžete zúčastnit jen jeho.

Lektorka PhDr. Lýdia Tolčinskaja, autorka knihy Šance- zdravý život bez léků, žačka Norbekova s mnohaletou praxí.

Cena jednodenního semináře 600-700 Kč., celého kurzu 3.400-4000 Kč. V ceně je kniha Šance – zdravý život bez léků  s autogramem autorky. 

Přihlášky na lott@lott.cz více informací na http://www.lott.cz/sance kurzy.html a tel.602958123. Pozor! Škodlivé potraviny – Ne vše, co chutná, je dobré - Sergej Nikitin. Kniha ruského lékaře přináší informace o geneticky modifikovaných, syntetických a jiných škodlivých produktech, kteří se tváří jako potraviny. Pozor! Škodlivé potraviny – Ne vše, co chutná, je dobré - Sergej Nikitin od nakladatelství Lott v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.