sera reptilin Vitamin 15 ml
sera reptilin Vitamin 15 ml

TOP 27 sera reptilin Vitamin 15 ml

80%
od 129 Kč
Sera Reptilin je čistě vitamínový preparát pro želvy a jiné plazy. Přidává se do krmení. Zvířata žijící v teráriu mají většinou nedostatek slunečního světla. Důsledek tohoto nedostatku je avitaminóza. Životně důležité vitamíny A + D ve skutečnosti existující v přírodě, coby provitamín, jen s pomocí slunečního světla se v žijících organismech mění v potřebný, plnohodnotný vitamín A + D. Vitamín D podporuje zdravý růst kostí a zdravý vývoj krunýře…
stegra Spolehlivý eshop
Za dopravu 69 Kč Skladem
129 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: sera reptilin Vitamin 15 ml
Výrobce: Sera
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetříte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Sera Reptilin je čistě vitamínový preparát pro želvy a jiné plazy. Přidává se do krmení. Zvířata žijící v teráriu mají většinou nedostatek slunečního světla. Důsledek tohoto nedostatku je avitaminóza. Životně důležité vitamíny A + D ve skutečnosti existující v přírodě, coby provitamín, jen s pomocí slunečního světla se v žijících organismech mění v potřebný, plnohodnotný vitamín A + D. Vitamín D podporuje zdravý růst kostí a zdravý vývoj krunýře. Vitamin A pozitivně ovlivňuje schopnosti vidění, celkový stav zraku. Sera Reptilin byl vyvinut, aby u vašich plazů nedošlo ke kritickému nedostatku vitamínů A + D. Vhodný pro suchozemské, bahenní i vodní želvy, ještěry a všechny další plazy. Obsahuje životně důležité vitamíny A + D v optimálním poměru a stravitelné formě. Při pravidelném přidávání do stravy, zajistíte zdravý růst vašich chráněnců, ochráníte je před onemocněním rachitidou (Rachitis) a posilníte jejich zrak. Ovšem za přesného dodržování dávek, protože přemíra vitamínů škodí stejně jako jejich nedostatek. Složení: Vit. A 100.000 v j., Vit. B170 mg, Vit. B2 100 mg, Vit. B6 30 mg, Vit. B12 0,1 mg, Vit. C 1.500 mg, Vit. D3 10.000 v j., Vit. E 600 mg, Vit. K3 300 mg, Kyselina nikotinová 400 mg, Calciumpantothenat 200 mg, Aqua purificata ad 100 ml. Před použitím protřepejte. 2,3 odměrky na 100 g tělesné váhy. U oslabených zvířat dávku zdvojnásobit.

Popis:

Multivitamín pro zdravý imunitní systém. Složení tohoto chutného multivitamínového preparátu splňuje vitamínové požadavky plazů a tudíž optimálně se přidává k denní porci krmiva. Plazy udržuje fit a předchází nedostatkům, které mohou vést k náchylnosti vůči infekcím, problémům s výměnou kůže, nebo růstové problémy s kostrou či krunýřem. Protože je tekutý, je Sera Reptilin vhodný pro obohacení čerstvé, živé nebo sušené potravy, nebo může být přidán přímo do pitné vody.

Použití:

Přidejte do potravy jednou týdně 3 - 4 kapky na 100 gramů tělesné váhy. Nechte vsáknout a pak podávejte krmení, nebo jednoduše nakapejte do pitné vody.

Velikost balení:

15 ml

Většina terarijních zvířat dostane málo nebo žádné sluneční světlo takže nemají možnost si sami obstarat nezbytné Vitaminy A a D. Účinně a bezpečně dodá všechny základní vitamíny ke stravě a to způsobem, že jsou snadno využity a tak chrání před nutričními nedostatky, které mohou vést k problémům při stavbě kostí a krunýřů, s imunitním systémem a při obměně kůže. Chutný, tekutý prostředek lze snadno nakapat na potravu nebo se přidává do pitné vody. Je vhodný ke každodennímu použití.

Tekuté doplňkové krmivo pro zásobování želv a ostatních reptilií vitamíny. Většina terarijních zvířat má málo nebo vůbec žádné sluneční světlo potřebné pro vlastní výrobu esenciálních vitamínů A a D. Sera Reptilin vitamin 15ml od Sera na GigaLékárna.cz za 197 Kč.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.