Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml

Léky na dýchání

Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Septanazal pro dospělé se používá - ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice (rýmě) a jako podpůrná léčba při hojení slizničních lézí (poškození sliznice), k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice (vasomotorické rýmě), k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu. Volně prodejný lék. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83076

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 60 Kč

Septanazal pro dospělé, nosní sprej, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Xylometazolin-hydrochlorid rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekreci sliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu. Dexpanthenol je derivát vitamínu kyseliny pantothenové, která podporuje hojení a chrání nosní sliznici. ... a dál?

Produkt Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml

Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Septanazal dospělé 1 mg / 50 mg v 1ml nosní sprej 10 ml
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Septanazal pro dospělé se používá - ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice (rýmě) a jako podpůrná léčba při hojení slizničních lézí (poškození sliznice), k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice (vasomotorické rýmě), k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu. Volně prodejný lék. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.- Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je přípravek Septanazal pro dospělé a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Septanazal pro dospělé užívat3. Jak se přípravek Septanazal pro dospělé užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Septanazal pro dospělé uchovávat6. Obsah balení a další informace1. Co je přípravek Septanazal pro dospělé a k čemu se používáSeptanazal pro dospělé, nosní sprej, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol.Xylometazolin-hydrochlorid rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekreci sliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu. Dexpanthenol je derivát vitamínu kyseliny pantothenové, která podporuje hojení a chrání nosní sliznici.Septanazal pro dospělé se používá: - ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice (rýmě) a jako podpůrná léčba při hojení slizničních lézí (poškození sliznice),- k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice (vasomotorické rýmě),- k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu.Tento léčivý přípravek je určen pro použití u dospělých a školních dětí ve věku od 6 let.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Septanazal pro dospělé užívatNeužívejte přípravek Septanazal pro dospělé: - jestliže jste Vy nebo Vaše dítě alergičtí na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6),- jestliže máte Vy nebo Vaše dítě suchý zánět nosní sliznice s tvorbou krust (rhinitis sicca),- jestliže jste Vy nebo Vaše dítě prodělali chirurgické odstranění hypofýzy nebo jinou operaci, která odhaluje mozkové pleny (mozkové blány).Tento léčivý přípravek nesmí být používán u dětí mladších 6 let.2 Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Septanazal pro dospělé se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: - jestliže Vy nebo Vaše dítě užíváte inhibitory monoaminooxidázy (IMAO) nebo další léky, které mohou zvyšovat krevní tlak


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.