SENCOR SWK 2190WH
SENCOR SWK 2190WH

SENCOR SWK 2190WH

od 719 Kč
Sencor SWK 2190WH, bílá Své ráno si neumíte představit bez šálku kávy nebo čaje? Rychlovarná konvice Sencor SWK 2190WH s příkonem 2 200 W vám vodu ohřeje skutečně bleskurychle. Svůj oblíbený nápoj si tak budete vychutnávat jen chvíli po probuzení. Díky objemu 2 l si navíc horký drink nemusíte dávat sami, ale můžete sezvat celou rodinu či skupinu přátel. Daný objem vystačí až na 8 hrnečků. Vysoký komfort při používání Sami si nastavíte, na jakou…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
799 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SENCOR SWK 2190WH
Výrobce: SENCOR
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 849 Kč
Ušetříte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Sencor SWK 2190WH, bílá

Své ráno si neumíte představit bez šálku kávy nebo čaje? Rychlovarná konvice Sencor SWK 2190WH s příkonem 2 200 W vám vodu ohřeje skutečně bleskurychle. Svůj oblíbený nápoj si tak budete vychutnávat jen chvíli po probuzení. Díky objemu 2 l si navíc horký drink nemusíte dávat sami, ale můžete sezvat celou rodinu či skupinu přátel. Daný objem vystačí až na 8 hrnečků.

Vysoký komfort při používání

Sami si nastavíte, na jakou teplotu se má voda uvnitř konvice zahřát. Výbornou kontrolu nad množstvím tekutiny budete mít díky dobře viditelnému vodoznaku. Na ukončení ohřevu vás upozorní zabliknutí osvětlení i dvojnásobné zapípání. K dispozici vám bude také filtrační sítko. Víko se velice snadno otevírá stisknutím tlačítka. Díky trojnásobnému bezpečnostnímu jištění je zajištěna také bezpečnost.

 

Klíčové vlastnosti:
  • Teplotu lze regulovat hned v několika stupních
  • Teplotu je možné měnit i během ohřevu
  • Každá teplota má své vlastní barevné LED osvětlení
  • Na ukončení chodu upozorní zvukový i vizuální signál
  • Konvice dokáže nastavenou teplotu vody udržet až po 30 minut
  • Bezpečnost zajistí trojnásobné jištění

 

Rychlovarná konvice Sencor SWK 2190WH vám ohřeje vodu na přesně takovou teplotu, jakou potřebujete!

 

Regulovatelná teplota

Každý druh čaje by měl být zalitý vodou o jiné teplotě. U konvice Sencor proto máte možnost pohodlně navolit teplotu ohřevu. Vybírat přitom můžete hned z několika teplot, a to 100, 90, 80, 70 a 50 °C. Nastavení provedete jediným stiskem tlačítka. Výsledkem bude čaj či káva s plnou chutí a maximálním množstvím účinných látek.

  LED světlo

Vnitřní LED osvětlení je nejen mimořádně stylové, má také svou praktickou funkci. Každá přednastavená teplota má své vlastní barevné LED osvětlení (červená, zelená, modrá, fialová, oranžová). Daná barva svítí po celou dobu ohřevu, po ukončení chodu barva problikne. Konvice Sencor je díky tomu vhodná i pro jedince se sluchovým postižením.

  Snadná změna nastavené teploty

Místo zeleného čaje jste nakonec dostali chuť na černý? Nic se neděje, nastavení teploty vody můžete měnit i během ohřevu. Chytrá konvice Sencor je navíc schopná tekutinu v optimální teplotě udržet až po 30 minut. Díky tomu si s přáteli v poklidu vychutnáte hned několik šálků čaje! Neodhadli jste čas a pospícháte? Vodu můžete také zchladit, opět jen stačí zmáčknout tlačítko, o zbytek se postará konvice.

  Důraz kladen i na bezpečnost

Výrobce konvici vybavil hned trojitým bezpečnostním systémem tak, aby bylo postaráno o maximální bezpečnost vaší domácnosti. Nechybí pojistka proti přehřátí a spuštění naprázdno. Jakmile zařízení vyjmete z nástavce, ihned dojde k zastavení provozu. Samozřejmostí je také automatické vypnutí po ukončení o

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.