Sencor SWK 1796SS nerez
Sencor SWK 1796SS nerez

TOP 27
Sencor SWK 1796SS nerez

od 1 195 Kč
Sencor SWK 1796SS, nerez S rychlovarnou konvicí Sencor SWK 1796SS si připravíte oblíbený teplý nápoj přesně tak, jak se má připravovat. Spotřebič totiž umožňuje zvolit optimální teplotu pro ohřev vody s ohledem na druh nápoje. Jinou teplotu totiž vyžaduje příprava zeleného, černého nebo bylinkového čaje či kávy. Konvice o objemu 1,7 l je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručí dlouhou životnost přístroje. Rychlé ohřátí vody…
T.S.BOHEMIA a.s.
Za dopravu 74 Kč Skladem
1 195 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Sencor SWK 1796SS nerez
Výrobce: SENCOR
Minimální cena: 1 195 Kč
Maximální cena: 1 209 Kč
Ušetříte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Sencor SWK 1796SS, nerez

S rychlovarnou konvicí Sencor SWK 1796SS si připravíte oblíbený teplý nápoj přesně tak, jak se má připravovat. Spotřebič totiž umožňuje zvolit optimální teplotu pro ohřev vody s ohledem na druh nápoje. Jinou teplotu totiž vyžaduje příprava zeleného, černého nebo bylinkového čaje či kávy. Konvice o objemu 1,7 l je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručí dlouhou životnost přístroje. Rychlé ohřátí vody zajistí příkon 2 200 W. 

Pro přípravu různých nápojů

Přehledný a viditelný vodoznak poskytne okamžitou informaci o množství vody nacházející se uvnitř. Velkou výhodou spotřebiče je možnost ohřevu vody na teplotu 70, 80, 90, nebo 100 °C. Dle druhu připravovaného nápoje si vodu vždy ohřejete na požadovanou teplotu. Ovládání konvice je jednoduché a intuitivní, přehledná světelná indikace signalizuje provoz. Ve výbavě je také praktická funkce Keep Warm pro udržování teploty vody po dobu až 120 minut.

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Dno z nerezové oceli ukrývá topnou spirálu, čímž je minimalizována tvorba vodního kamene. Vyjímatelný filtr zachytí i drobné usazeniny a zabrání jim dostat se do nápoje. Za zmínku rozhodně stojí také speciálně navržená výlevka, která zabraňuje odkapávání a rozlévání vody mimo konvici. Bezpečný provoz zajistí trojitý bezpečnostní systém. Zahrnuje ochranu proti přehřátí při zapnutí bez vody, automatické vypnutí při dosažení bodu varu a automatické vypnutí po vyjmutí konvice ze základny. Pro ještě větší bezpečnou obsluhu je víko opatřeno bezpečnostním zámkem.

Uvařte chutný teplý nápoj i pro početnou rodinu. Představujeme vám rychlovarnou konvici s regulací teploty SWK 1796SS ve vysoce kvalitním nerezovém provedení SUS 304. Nebojí se obsloužit i zástup nedočkavých šálků. Samozřejmě jí nechybí skvěle viditelný vodoznak, díky kterému budete mít přehled o množství vody v konvici.Vlastnosti a parametry: ohřev vody na 100 °C ohřev vody na zvolenou teplotu (70-80-90-100 °C) udržování zvolené teploty (70-80-90-100 °C) po dobu 120 min speciálně navržená výlevka zabraňující odkapávání a rozlévání vody snadná uživatelská obsluha  zvuková signalizace dosažení nastavené teploty automatické vypnutí po ukončení ohřevu vyjímatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin snadné otevírání víka stisknutím tlačítka  topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou uskladnění síťového kabelu v podstavci středový 360° STRIX konektor pro snadné umístění na podstavec trojnásobné bezpečnostní jištění ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody automatické vypnutí po vyjmutí konvice ze základny automatické vypnutí po dosažení bodu varu rozsah napětí: 220-240 V kmitočet: 50/60 Hz rychlovarná konvice • objem 1,7 l • středový 360 ° STRIX konektor • ohřev vody na zvolenou teplotu 70-80-90-100 °C • funkce Keep Warm po dobu až 120 minut • skrytá spirála • ukazatel vody • trojnásobná bezpečnostní pojistka • vyjímatelný filtr vodního kamene • příkon 2 200 W • automatické otevírání víka • vý

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.