MENU

Srovnání cen » Mobily a komunikace » Vysílačky » Ostatní z kategorie vysílačky » Srovnání cen SENCOR SMR 600 TWIN

Ostatní z kategorie vysílačky

SENCOR SMR 600 TWIN

Hodnocení: 8x
 • 3.75
EAN: 2000004830915

- Dosah až 8 km v otevřeném terénu - 8 kanálů s 38 CTCSS kódy - 83 DCS kódů pro soukromou komunikaci - Otočný vypínač s regulátorem hlasitosti - Automatické skenování kanálů - 15 volitelných volacích tónů - Funkce VOX - Monitorování kanálu - Sledování dvou kanálů - Automatické potlačení šumu - Automatický spořič ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 2.16311
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen SENCOR SMR 600 TWIN

SENCOR SMR 600 TWIN v kostce

Průměrné hodnocení

3,8
 • 3.75

Na základě 8 hodnocení

75 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti SENCOR SMR 600 TWIN

 • Zatím vše ok. Mám teprve krátce.

Čerstvá hodnocení SENCOR SMR 600 TWIN

 • 4

Michal, 13. ledna 2016

 • S tímto výrobkem jsem spokojen. Vysílačky mají v balení nabíjecí články což je výhoda. Jejich výdrž je slušná vystačí v pohodě na celý den. Nabíjí se ve stojánku. Největší dosah jsem nezkoušel ale v zástavbě rodinný dům a zahrada 300 metrů čistý příjem bez problému.

 • nic

 • 4

Vlasta, 7. září 2014

 • Tyto vysílačky jsem kupoval jako druhou chůvičku, když např kočárek se spícím dítětem necháváme na zahradě a jsme doma, neboť standardní video chůvička nemá dostatečný dosah přes železobeton stěn. Samozřejmě citlivost je menší a vysílačka reaguje až na větší hluk a až po několika vteřinách hluku, ale pro 9-měsíční dítě je to naprosto dostatečné. Vox má 3 stupně, používám nejvyšší. Skvělé jako hračka pro děti, nahradí mobil, ipod atd. a člověk případnou demolici tak neřeší. :-)

 • Zámek vysílačky je dítětem velmi lehce odemknutelný (největší tlačítko), takže jakmile prcek zmerčí, že má chůvičku v dosahu, mačká a mačká, a tím rozšteluje nastavení, takže spojení nemusí fungovat.

 • 4

Miroslav D., 29. srpna 2014

 • Použili jsme pro komunikaci mezi dvěma auty při cestě a dovolenou. Bez problému fungovalo na dálnici do vzdálenosti cca 1 km, nad 2 km už začínala být komunikace nesrozumitelá. Komunikace hotel - pláž nebo hotel - město do 1 km bez problému. Baterie na obou vysílačkách vydržela bez problémů celý den, pak jsme dali nebíjet, ikdyž te ještě nebylo potřeba. Výrobek splnil účel na 100%.

 • Parametry všech výrobků sencor s výskytem slovíčka "až" je vždy nutné dělit čtyřmi. Platilo i zde, popis "velmi dobrý dosah až na 8 km v otevřeném terénu" pro nás znamenal dosah maximálně 2 km.

 • 5

Pavel, 24. června 2014

 • Kupovali jsme jako náhradu místo chůvičky na dovolenou, kdy vysílačka má větší dosah. Logicky nemůže být tak citlivá jako chůvička, kde je slyšet každé hnutí, ale hlavní funkci splní. Pokud je vysílačka v blízkosti dítěte, není slyšet každé pípnutí, ale pokud začne opravdu brečet, je to slyšet dobře a zřetelně. Dosah má dostatečný.


Specifikace SENCOR SMR 600 TWIN

Kategorie Ostatní z kategorie vysílačky
Výrobce SENCOR
Nejnižší cena 1 277 Kč

Sada dvou vysílaček s dosahem až 8 km v otevřeném terénu, funkce VOX, automatické potlačení šumu, automatické potlačení dvou kanálů, automatické skenování kanálů. ... a dál?

Produkt SENCOR SMR 600 TWIN

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Jabra Talk 30

Jabra Talk 30

od 1 199 Kč

Jabra Talk 15

Jabra Talk 15

od 649 Kč

Topcom RC-6411

Topcom RC-6411

od 1 070 Kč

Jabra Talk 35

Jabra Talk 35

od 1 252 Kč


Novinky z okolí


Sencor SMR 130 TWIN

Sencor SMR 130 TWIN

od 823 Kč

Sencor SMR 600

Sencor SMR 600

od 1 277 Kč

Sencor SMR 130 TWIN

Sencor SMR 130 TWIN

od 823 Kč

Sencor SMR 600

Sencor SMR 600

od 1 277 Kč

EVOLVEO FreeTalk XM2

EVOLVEO FreeTalk XM2

od 1 299 Kč

Motorola TLKR T62

Motorola TLKR T62

od 1 349 Kč

SENCOR SMR 600 TWIN - parametry

Název produktu: SENCOR SMR 600 TWIN
Výrobce: SENCOR
Minimální cena: 1 277 Kč
Maximální cena: 1 656 Kč
Ušetríte až: 379 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
 • 3.75
Podrobný popis:

- Dosah až 8 km v otevřeném terénu

- 8 kanálů s 38 CTCSS kódy

- 83 DCS kódů pro soukromou komunikaci

- Otočný vypínač s regulátorem hlasitosti

- Automatické skenování kanálů

- 15 volitelných volacích tónů

- Funkce VOX

- Monitorování kanálu

- Sledování dvou kanálů

- Automatické potlačení šumu

- Automatický spořič baterie

- Tón ukončení vysílání ZAP/VYP

- Zámek kláves ZAP/VYP

- Tón kláves ZAP/VYP

- Velký podsvícený displej

- Indikátor stavu baterie

- Nabíjecí konektor

- Konektor pro náhlavní soupravu 2,5 mm Obsah balení: - 2 radiostanice

- 2 držáky na opasek

- Dobíjecí baterie

- Nabíjecí stojánek

- Síťový adaptér CO JE TO PMR446 ? PMR446 je zkratka, označující přenosné (kapesní) radiostanice pro občanské použití. V České republice pro jejich používání není třeba žádné ohlašování a provoz je zcela zdarma. Vysílačky je možné používat v celé EU. JAK DALEKO SE VYSÍLAČKY DOVOLAJÍ ?

Výkon radiostanic je 0,5 W, což umožňuje celkem spolehlivé spojení, v otevřeném terénu na 3 až 5 km, v zástavbě nebo v lese na 0,5 až 1,5 km. Při využití odrazu a lomu signálu lze celkem spolehlivě komunikovat i v budovách, zvláště železobetonových. V každém případě platí, že čím výše vůči okolnímu terénu jsou radiostanice umístěny, tím mají větší dosah. V dokonálém komunikačním prostředí bez překážek a rušení signálu je možné dosáhnout spojení až na vzdálenost 10 km. CO JE REŽIM VOX

VOX - hlasově aktivované vysílaní. V režimu VOX bude vaše PMR vysílat vždy, když detekuje jakýkoliv hlas (nebo jiný zvuk) bez stisknutí tlačítka TALK. Bude vysílat ještě 2 sekundy poté, co ukončíte mluvení. Uroveň citlivost VOX je možné nastavit. CO JE CTCSS ?

Pomocí CTCSS lze oddělit na jednom radiovém FM kanále několik hovorových skupin, aniž by se mezi sebou slyšeli. Radiostanice PMR446 jsou vhodné pro spojení například - při sportu a turistice - mezi dvěma i více vozidly při společné cestě na dovolenou, - při výletech větších skupin dětí i dospělých, - na stavbách, montážích - pro ostrahu objektů a pro další podobná použití. Radiostanice kategorie PMR446 je možné používat v následujících zemích Evropy:

Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie. Vysílačky - sada 2 vysílaček, baterie, nabíječka, dosah 8km, černé. Pokročilá sada vysílaček SENCOR SMR 600 TWIN nabízí 83 DCS kódů pro soukromou komunikaci. Umožní vám přepínat mezi osmi kanály a komunikovat až do vzdálenosti osmi kilometrů v otevřeném prostoru. Lze na ní nastavovat hlasitost snadno přístupným otočným vypínačem. Obsahuje funkce monitorování kanálu a sledování dvojice kanálů. Veškeré údaje zobrazuje na přehledném a podsvětleném displeji. Jistě oceníte také funkci automatického potlačení okolního šumu či integrovaný spořič baterie. Stejně jako praktický držák pro uchycení na o


Recenze SENCOR SMR 600 TWIN

Michal, 13. ledna 2016


PRO:   S tímto výrobkem jsem spokojen. Vysílačky mají v balení nabíjecí články což je výhoda. Jejich výdrž je slušná vystačí v pohodě na celý den. Nabíjí se ve stojánku. Největší dosah jsem nezkoušel ale v zástavbě rodinný dům a zahrada 300 metrů čistý příjem bez problému.
PROTI:   nic

Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Rurk, 28. srpna 2015


PRO:   Zatím vše ok. Mám teprve krátce.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Vlasta, 7. září 2014


PRO:   Tyto vysílačky jsem kupoval jako druhou chůvičku, když např kočárek se spícím dítětem necháváme na zahradě a jsme doma, neboť standardní video chůvička nemá dostatečný dosah přes železobeton stěn. Samozřejmě citlivost je menší a vysílačka reaguje až na větší hluk a až po několika vteřinách hluku, ale pro 9-měsíční dítě je to naprosto dostatečné. Vox má 3 stupně, používám nejvyšší. Skvělé jako hračka pro děti, nahradí mobil, ipod atd. a člověk případnou demolici tak neřeší. :-)
PROTI:   Zámek vysílačky je dítětem velmi lehce odemknutelný (největší tlačítko), takže jakmile prcek zmerčí, že má chůvičku v dosahu, mačká a mačká, a tím rozšteluje nastavení, takže spojení nemusí fungovat.

Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Miroslav D., 29. srpna 2014


PRO:   Použili jsme pro komunikaci mezi dvěma auty při cestě a dovolenou. Bez problému fungovalo na dálnici do vzdálenosti cca 1 km, nad 2 km už začínala být komunikace nesrozumitelá. Komunikace hotel - pláž nebo hotel - město do 1 km bez problému. Baterie na obou vysílačkách vydržela bez problémů celý den, pak jsme dali nebíjet, ikdyž te ještě nebylo potřeba. Výrobek splnil účel na 100%.
PROTI:   Parametry všech výrobků sencor s výskytem slovíčka "až" je vždy nutné dělit čtyřmi. Platilo i zde, popis "velmi dobrý dosah až na 8 km v otevřeném terénu" pro nás znamenal dosah maximálně 2 km.

Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Pavel, 24. června 2014


PRO:   Kupovali jsme jako náhradu místo chůvičky na dovolenou, kdy vysílačka má větší dosah. Logicky nemůže být tak citlivá jako chůvička, kde je slyšet každé hnutí, ale hlavní funkci splní. Pokud je vysílačka v blízkosti dítěte, není slyšet každé pípnutí, ale pokud začne opravdu brečet, je to slyšet dobře a zřetelně. Dosah má dostatečný.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro SENCOR SMR 600 TWIN

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější vysílačky:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.