Sencor SES 4040BK
Sencor SES 4040BK

13. Nejprodávanější
Sencor SES 4040BK

od 1 899 Kč
Automatické Espresso / Cappuccino SES4040BK značky Sencor vám učaruje tělem v prémiovém provedení nerezu a černé barvy. Plnější chuť kávy zajišťuje systém předspaření a tlak čerpadla 20 barů. Bojler s topným systémem Thermoblock zaručuje velice rychlý předehřev vody. Sami se rozhodněte, zda chcete vytvořit najednou 1 nebo 2 šálky kávy díky nerezovým filtrům. Samozřejmostí je ohřev hrnečků pomocí vyhřívací desky. Přístroj nabízí přednastavených 6…
ELEKTROCENTRUM24.cz
Doprava zdarma Skladem
3 199 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Sencor SES 4040BK
Výrobce: SENCOR
Minimální cena: 1 899 Kč
Maximální cena: 3 723 Kč
Ušetříte až: 1 824 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Technické parametry

Objem nádržky na vodu: 1,4 l
Příkon: 1 450 W
Tlak: 20 bar

Vlastnosti

Barva:
Kávovary s mlýnkem:
Ne
Profesionální kávovar:
Ne
Retro kávovar:
Ne
Aku kávovar:
Ne
Připojení na vodu:
Ne
Chytrý kávovar:
Ne
Pěnič mléka:
Ne
Dripper:
Ne

Popis produktu

Automatické Espresso / Cappuccino SES4040BK značky Sencor vám učaruje tělem v prémiovém provedení nerezu a černé barvy. Plnější chuť kávy zajišťuje systém předspaření a tlak čerpadla 20 barů. Bojler s topným systémem Thermoblock zaručuje velice rychlý předehřev vody. Sami se rozhodněte, zda chcete vytvořit najednou 1 nebo 2 šálky kávy díky nerezovým filtrům. Samozřejmostí je ohřev hrnečků pomocí vyhřívací desky. Přístroj nabízí přednastavených 6 programů, které spustíte jediným dotykem (Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté a Napěněné mléko). Také si umí zapamatovat velikost vašeho šálku kávy. Elektronická jednotka sama řídí teplotu nápojů, spouští samočistící funkce, indikuje nedostatek vody a přílišné zanesení přístroje. Je libo cappucino? Příprava této lahodné kávy a jiných mléčných specialit je velmi rychlá a jednoduchá. Průhledná nádobka na mléko se snímatelným zařízením pro napěnění totiž zaručuje snadné čištění. Přístroj myslí i na takové maličkosti jakože tyto kávové speciality patří do velikých hrnků. Proto má pod pákou extra místo pro široké i vysoké "kafáče". Naopak pro malinká Espressa využijte destičku z nerezové oceli, která zvedne hrneček pod trysku páky. Vlastnosti: Tlak čerpadla 20 barů a systém předspaření Bojler s topným systémem Thermoblock - rychlý ohřev vody 6 programů Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté a Napěněné mléko Funkce paměti, indikátor hladiny vody a požadavku na odvápnění Odnímatelná odkapávací miska a 1,4l nádržka na vodu Program pro odvápnění, vypínač se světelnou kontrolkou Specifikace: Značka: Sencor Model: SES4040BK Určení: automatické Espresso / Cappuccino Typ: pákové Tlak: 20 bar Objem zásobníku vody: 1,4 l Příkon: 1 450 W Úroveň hluku: max. 70 dB Délka napájecího kabelu: 95 cm Napětí a kmitočet: 220–240 V, 50 Hz Funkce: Displej Auto-cappuccino: dps.attribute.auto-cappuccino.true Nahřívání šálků Automatický proplach a odvápnění Protiskluzové nožky Příslušenství: Držák filtru Odměrka na kávu 2 filtry (na 1 a 2 šálky) Barva: černá / nerez Hmotnost: 7,8 kg Rozměry (šířka x hloubka x výška): 410 x 180 x 315 mmSencor SES 4040BK, černá

Vychutnejte si ihned po probuzení šálek lahodné kávy a začněte svůj den co nejlépe. S tímto pákovým kávovarem si jedním stisknutím připravíte své espresso, capuccino, latte nebo macchiato. Díky tlaku 20 barů dochází k silné extrakci rozemleté kávy, která se poté podepíše na lahodné a intenzivní chuti.

Rychle připravený k akci

Sencor SES 4040BK je vybaven bojlerem s topným systémem Thermoblock, který zajišťuje rychlé nahřátí vody na požadovanou teplotu.

Předehřívání šálků

Nahoře se nachází speciální vyhřívaná deska, která slouží pro umístění šálků a jejich nahřívání. Nápoj tak při nalévání neutrpí teplotní šok a bude si držet svoji bohatou pěnu.

Praktická výbava

Součástí balení jsou dva nerezové filtry, které se liší svým objemem (pro 1 nebo 2 šálky kávy). Nechybí ani užitečná odměrka a pěchovadlo v jednom.

Snadná údržba

Odkapávací misk

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.