SELECT FB Target DB vel. 5
SELECT FB Target DB vel. 5

SELECT FB Target DB vel. 5

100% 1x
od 759 Kč

Kdo hledá spolehlivý fotbalový míč, našel správně míče značky Select! Pro všechny míče Select je totiž charakteristické, že jsou kvalitní a jejich životnost je proto dlouhá. Nově vyvinutý míč SELECT Target DB s dvojitým, strojovým šitím spolu s lepením zajistí, že míč nenasakuje vodu, což je ještě podpořeno dvojitými panely utěsněnými lepidlem pro větší voděodolnost. Vnitřní duše se pyšní výbornou retencí vzduchu. K…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
759 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SELECT FB Target DB vel. 5
Výrobce: SELECT
Minimální cena: 759 Kč
Maximální cena: 759 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
5

Popis produktu

Kdo hledá spolehlivý fotbalový míč, našel správně míče značky Select! Pro všechny míče Select je totiž charakteristické, že jsou kvalitní a jejich životnost je proto dlouhá. Nově vyvinutý míč SELECT Target DB s dvojitým, strojovým šitím spolu s lepením zajistí, že míč nenasakuje vodu, což je ještě podpořeno dvojitými panely utěsněnými lepidlem pro větší voděodolnost. Vnitřní duše se pyšní výbornou retencí vzduchu. K ochraně duše a zároveň k celkové pevnosti míče slouží i 3 mm silná vrstva EVA pěny. EVA pěna též zvyšuje jeho měkkost. Vnější vrstva je pak tvořena ze syntetické kůže z polyurethanu (PU), která uděluje míči pevný, voděvzdorný povrch. To samozřejmě přispívá k jeho stabilní ovladatelnosti i na mokrém povrchu hřiště. Výhodou této vlastnosti je i to, že neztrácí rotaci vlivem prosáknutí svých částí. Kombinace kvalitních materiálů a výrobních metod má za následek fotbalový míč s jemným dotekem, výborným odskokem a pocitem vyšší rychlosti než mají ostatní Select fotbalové míče. Fotbalový míč Select Target DB nabízíme v kombinaci bílé a oranžové barvy, lze ho využít pro trénink i pro oficiální zápasy na klubové úrovni, neboť je schválený IMS (International Matchball Standard).

Upozornění: Míč nafoukněte na doporučený tlak pomocí navlhčené jehly.

Velikost míče: věk uživateleVelikost 5: starší 12 letVelikost 4: věk 8-12 letVelikost 3: věk 8 let a méně

Parametry:materiál obalu:4země původu:Pákistánhomologováno:IMScelní sazebník:95066990technologie:strojově šitývýkonnost:nižší soutěže Fotbalový míč velikost 5, lepený, materiál: syntetika . Select FB Target DB si dozajista musíte vybrat, pokud hledáte opravdu kvalitní a spolehlivý míč, který navíc skvěle vypadá. Jeho hlavní předností je speciální dvojité šití, které se skládá z klasického šití a lepení. Díky tomu míč nenasakuje vodu, což ještě podporují dvojité panely. Uvnitř se skrývá duše, která minimalizuje únik vzduchu a též zajišťuje hladký let vzduchem. Další vychytávkou míče je 3 mm silná vrstva EVA pěny, jež mu dodává měkkost. Samotná výroba je poté ze syntetické kůže. Ta zase míči předává vysokou odolnost, stabilitu, perfektní odskok a vysokou rychlost. S jeho velikostí 5 je míč schválený IMS a hodí se na zápasy i trénink. Klíčové vlastnosti Select FB Target DBMíč Select FB Target DB se hodí pro účely oficiálních zápasů i tréninkůJe vyroben technikou dvojitého šití, což mu dodává voděodolnostZaujme vás hezkým designem v oranžové a bílé barvěJe schválený IMS a uchvátí vás svým skvělým odskokem a rychlost Fotbalový míč Select Target DB IMS 5 určený pro tréninkové a rekreační hry. Vyrobeno z PU syntetické kůže. Má dvojitě spojené panely - šité a lepené, aby se snížila absorpce vody. Duše SR poskytuje vynikající zadržování vzduchu. Má schválení IMS.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze