Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen SEDALIA sirup 200 ml

Homeopatika

SEDALIA sirup 200 ml

Hodnocení: 15x
  • 4

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SEDALIA, sirup homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však sirup SEDALIA musíte užívat pečlivě podle návodu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SEDALIA sirup 200 ml koupíte i tady

Specifikace SEDALIA sirup 200 ml

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 129 Kč

Sirup SEDALIA je homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. ... a dál?

Produkt SEDALIA sirup 200 ml

SEDALIA sirup 200 ml - parametry

Název produktu: SEDALIA sirup 200 ml
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SEDALIA, sirup homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však sirup SEDALIA musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je sirup SEDALIA a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete sirup SEDALIA užívat 3. Jak se sirup SEDALIA užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak sirup SEDALIA uchovávat 6. Další informace 1. CO JE SIRUP SEDALIA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Sirup SEDALIA je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE SIRUP SEDALIA UŽÍVAT Neužívejte sirup SEDALIA jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku sirupu SEDALIA. Zvláštní opatrnosti při užití sirupu SEDALIA je zapotřebí Pokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek je určen pro děti starší 1 roku. Nepodávejte dětem mladším 30 měsíců bez porady s lékařem. Tento přípravek obsahuje pouze malé množství ethanolu, méně než 100 mg v jedné dávce. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které vaše dítě užívá nebo užívalo v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Sirup SEDALIA nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách SIRUPU SEDALIA Sirup SEDALIA obsahuje sacharózu a ethanol. 3. JAK SE SIRUP SEDALIA UŽÍVÁ Perorální podání. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování přípravku je 1 dávka 5 ml ráno a večer. Pro odměření uvedené dávky použijte přiloženou odměrku. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky, může mít i sirup SEDALIA nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Žádné nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.