Schleich Tennesseeský mimochodník hříbě 13804
Schleich Tennesseeský mimochodník hříbě 13804

Schleich Tennesseeský mimochodník hříbě 13804

100%
od 119 Kč
Hříbě Tennesské v světle hnědé barvě jdoucí.   Tennesseeský mimochodník je prvním plemenem, které dostalo do svého názvu jméno některého z amerických států, a Američané jsou na ně právem pyšní. Vynikajícím znakem tennesseeského mimochodníka je jeho temperament. Je klidný a spolehlivý, začátečník na něm může jezdit s absolutní důvěrou. Tyto vlastnosti spolu s pohodlím při pohybu z něj dělají oblíbeného rodinného koně. Tvrdí se o něm, že má…
Bscom
Za dopravu 79 Kč Skladem
261 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Schleich Tennesseeský mimochodník hříbě 13804
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetříte až: 142 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Hříbě Tennesské v světle hnědé barvě jdoucí.   Tennesseeský mimochodník je prvním plemenem, které dostalo do svého názvu jméno některého z amerických států, a Američané jsou na ně právem pyšní. Vynikajícím znakem tennesseeského mimochodníka je jeho temperament. Je klidný a spolehlivý, začátečník na něm může jezdit s absolutní důvěrou. Tyto vlastnosti spolu s pohodlím při pohybu z něj dělají oblíbeného rodinného koně. Tvrdí se o něm, že má vrozenou nejlepší povahu ze všech koní. Dnes je tennesseeský mimochodník především přehlídkový a rekreační kůň. Tennessee Walker se vyznačuje, pro své plemeno, třemi zvláštními chody: flat foot walk ("krok s plochou akcí"), running walk ("spěšný krok") a rocking chair canter ("cval v houpacím křesle"). Koně tohoto plemene mají velmi plytké kopýtka.Většina koní tohoto plemene jsou "naboso", to znamená, že nenosí podkovy.   V kohoutku měří od 152 do 163 cm. Převládá vrané zbarvení a všechny odstíny ryzáků, u nichž jsou často výrazné bílé odznaky. Kdo vyhraje velký jezdecký turnaj? Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život ve stáji a kolem ní. Pronikni do světa chovu koní, nasbírej figurky a pořiď si vlastní jezdeckou stáj. Balení obsahuje figurku koně. Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich 13804 Hříbě Tenesské

Hříbě tenesské, s krásnou hnědou srstí, černou hřívou a ocasem, pocházející ve skutečnosti z jihu USA, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky.

Přednosti:

  • velmi kvalitní materiál
  • ručně malovaný výrobek
  • splňuje přísné normy a předpisy

Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 8 x 8 cm

Hříbě Tenesské je ručně malovaná figurka od firmy Schleich. Nemělo by chybět na žádné farmě. Pokud má vaše dítě rádo koníky, tak si tuto figurku hned zamiluje. rozměr figurky je 10,8 x 8,8 cm vhodné pro děti od 3 let Koně tohoto plemene mají pěkná kopýtka a chodí „naboso“ – nenosí podkovy. Hračka je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí - výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malované. Poznání: Koně Tennessee Walker jsou známí velmi měkkou a ladnou chůzí. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 13804 • Tematický svět: Farm Life • Věk: od 3 let Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Všeobecné: Doporučený věk: Od 3 let Série: Farm World Rozměr (cm): 8,6 x 8,1 x 2,9 Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky:

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze