Schleich Sada pro krmení zvířátek
Schleich Sada pro krmení zvířátek

Schleich Sada pro krmení zvířátek

od 339 Kč
pouze výrobek s poškozeným obalem. Zábava s domácími zvířátky! Figurky a doplňky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to se starat je o celou řadu hospodářských zvířat. Balení obsahuje: sadu pro krmení zvířátek - seno, zeleninu, bedýnky, vidle a smeták. Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na…
Bscom
Za dopravu 79 Kč Skladem
391 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Schleich Sada pro krmení zvířátek
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 437 Kč
Ušetříte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

pouze výrobek s poškozeným obalem. Zábava s domácími zvířátky! Figurky a doplňky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to se starat je o celou řadu hospodářských zvířat. Balení obsahuje: sadu pro krmení zvířátek - seno, zeleninu, bedýnky, vidle a smeták. Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich 42105 Sada pro krmení zvířátek

Sada krmení pro zvířátka určená k herním sadám s hospodářskými zvířátky.

Přednosti:

  • velmi kvalitní materiál
  • ručně malovaný výrobek
  • splňuje přísné normy a předpisy

Obsah balení:

  • 2 x přepravka na krmení
  • 2 x zelené jablko, 2 x červené jablko
  • 2 x mrkev, 1 x pytel ovsa
  • 1 x pytel pelet, 2 x sláma
  • 2 x seno, 1 x smeták, 1 x vidle

Vyberte dětem kvalitní příslušenství značky Schleich!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 19 x 6,5 x 11,5 cm

Seno, sláma, mrkev a mnohem víc – s tím vším se koně cítí opravdu dobře. Každý kůň má své oblíbené žrádlo. Proto je dobré mít pro každé z těchto ušlechtilých zvířat něco mimořádného. Seno, slámu a občas nějaké to jablko, to miluje skoro každý kůň. Mnoho zábavy při krmení! 2 × Přepravka na krmení 2 × Zelené jablko 2 × Červené jablko 2 × Mrkev 1 × Pytel ovsa 1 × Pytel pelet 2 × Sláma 2 × Seno 1 × Smeták 1 x Vidle 1x Vidle Krmení koní 1 Číslo výrobku: 42105 Farma - doplňky Seno, sláma, mrkev a spousta dalších dobrot pro tvého koníka. Každý kůň má své oblíbené jídlo Proto je dobré mít pro něj vždy něco připraveno. Seno, slámu, mrkev a jablíčka - to potěší každého koně Užij si zábavu při krmení! Upozornění! Nevhodné pro děti mladších 3 let Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení. Všeobecné: Doporučený věk: Od 3 let Série: Horse Club Rozměr (cm): 19 x 11,5 x 7 Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky: ano 5-6 roků: ano 7-8 roků: ano 9-11 roků: ano od 12 roků: ano Upozornění: Upozornění: POZOR! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty. Seria Farm Life zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleich i licznym zestawom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody, wóz z zaprzęgiem oraz całą gamą akcesoriów, mali miłośnicy przyrody mo Pokud máte farmu plnou zvířátek je nutné mít pro ně dostatek krmení. Sada jenž obsahuje vše potřebné pro každodenní péči obsahuje několik přepravek krmení, slámu, senu a plno dalšího. Staňte se správným pečovatelem!

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.