Schleich Postroj na koně lesní Elf
Schleich Postroj na koně lesní Elf

Schleich Postroj na koně lesní Elf

Postroj i Elfka pasuje na každého dospělého koně. Krásná lesní Elfka Ti ukáže nejtajnější zákoutí a provede Tě zemí skřítků a pohádek. Schleich je německá firma, která vznikla v roce 1935. Zajímavostí je, že všechny figurky, které vyrábí, jsou ručně malovány a vyrobeny z nezávadné a odolné gumy. Balení obsahuje: postroj sedlo postavička Elfky Parametry: materiál: guma, textilie rozměry balení: 15 × 8,5 × 18 cm Vhodné pro děti od 3 let. Kupte si…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Schleich Postroj na koně lesní Elf
Výrobce: Schleich
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Postroj i Elfka pasuje na každého dospělého koně. Krásná lesní Elfka Ti ukáže nejtajnější zákoutí a provede Tě zemí skřítků a pohádek. Schleich je německá firma, která vznikla v roce 1935. Zajímavostí je, že všechny figurky, které vyrábí, jsou ručně malovány a vyrobeny z nezávadné a odolné gumy. Balení obsahuje: postroj sedlo postavička Elfky Parametry: materiál: guma, textilie rozměry balení: 15 × 8,5 × 18 cm Vhodné pro děti od 3 let. Kupte si! Postroj na koně lesní Elf SCHLEICH od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. OLY-102642098 - Waldelfe si může osedlat každého koně. Je to velice zkušený jezdec s dobrou výbavou. Také ostatní Elfové a skřítci jsou šťastní, když si s nimi vyjede na projížďku přes pole,louky a lesy. Figurky jsou vyrobeny z tvrdé gumy a ručně malovány. Věk: 3+. Rozměry kartonu : 15 x 18 x 8,5 cm.... Koňský postroj na jakéhokoliv koně Schleich. Neobsahuje koně, ale pouze elfku s příslušenstvím.   Obsah balení: 1x postroj, 1x sedlo, 1x postavičku elfky   POZOR - set neobsahuje koně. Jezdecká souprava pasuje na každého dospělého koně Schleich.

Zvířátka i figurky Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost. Tím Schleich vyniká nad svými konkurenty. 

Ručně malovaná postavička lesního Elfa s postrojem na koně. Kůň není součástí. Věk:3+

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.