SCHLEICH Bojovník na škorpionovi 70124
SCHLEICH Bojovník na škorpionovi 70124

SCHLEICH Bojovník na škorpionovi 70124

V celé zemi nikdo neví, kde se Xomoron na škorpiónovi ukrývá. Vzbuzuje strach a hrůzu všude, kam jde. Kleště obřího škorpiona jsou stejně smrtící jako jeho jedovaté bodnutí. Dokonce Xoromonův meč je pokryt jedem. Nikdo zatím nebyl schopen ho zastavit. V celé zemi nikdo neví, kde se Xomoron na škorpiónovi ukrývá. Vzbuzuje strach a hrůzu všude, kam jde. Kleště obřího škorpiona jsou stejně smrtící jako jeho jedovaté bodnutí. Dokonce Xoromonův meč…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SCHLEICH Bojovník na škorpionovi 70124
Výrobce: Schleich
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

V celé zemi nikdo neví, kde se Xomoron na škorpiónovi ukrývá. Vzbuzuje strach a hrůzu všude, kam jde. Kleště obřího škorpiona jsou stejně smrtící jako jeho jedovaté bodnutí. Dokonce Xoromonův meč je pokryt jedem. Nikdo zatím nebyl schopen ho zastavit. V celé zemi nikdo neví, kde se Xomoron na škorpiónovi ukrývá. Vzbuzuje strach a hrůzu všude, kam jde. Kleště obřího škorpiona jsou stejně smrtící jako jeho jedovaté bodnutí. Dokonce Xoromonův meč je pokryt jedem. Nikdo zatím nebyl schopen ho zastavit. V celé zemi nikdo neví, kde se Xomoron na škorpiónovi ukrývá. Ale všichni vědí, jak strašně je nebezpečný. Bojí se ho celé vesnice. Nikdo není v bezpečí. Xoromon jezdí na svém škorpiónovi, kleště obřího škorpiona jsou stejně smrtící jako jeho jedovaté bodnutí. Dej si pozor na xoromonův meč. Nikdo neví odkud přijede a s kým bude bojovat. Někde jeho skrýš být musí, objevíš ji ty? Protože nikdo jiný nemá ani tušení. Podrobnosti: • Űíslo výrobku výrobce: 70124 • Tematický svět: World of History / Rytíři • Od 3 let. Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Schleich 70124 Bojovník na škorpiónovi

Škorpión jako smrtící bojovník má ostrá klepeta a bodec, což jen potvrzují tyto pohyblivé části figurky. Válečník, který na škorpiónovi jede, tak má větší možnost vítězství.

  • ručně malovaný
  • detailně propracovaný
  • odnímatelný jezdec

Obohaťte svým dětem sbírku figurek Schleich o bojovou arénu!

Vhodné pro děti od 5 let Výška: 15 cm Délka: 23 cm Materiál: tvrdá guma Design: Německo

Technické parametry

Doporučený vek

Od 3 rokov

Séria

Rytier

Rozmer

29,0 x 17,5 x 16,5 cm

0 - 2 Years

nie

3 - 4 Years

áno

5 - 6 Years

áno

7 - 8 Years

áno

9 - 11 Years

áno

Children of 12 Years and Above

áno

všeobecný: Doporučený věk: Od 3 let Série: Rytíř Rozměr (cm): 29,0 x 17,5 x 16,5 cm Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky: ano 5-6 roků: ano 7-8 roků: ano 9-11 roků: ano od 12 roků: ano Bájní tvorové Schleich jsou přesné kopie literárních předloh! Jsou vyrobena z kvalitního a bezpečného plastu a jsou ručně malovaná!

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.