MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

Figurky a zvířátka

SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

Hodnocení: 4x
  • 3.5
EAN: 4005086147089

Přibližte dětem tajemnou severní polární oblast. SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda je krásná figurka, která precizně kopíruje živou předlohu. Nadchne každé dítě od 3 let. Ručně malované provedení udělá z každého kusu unikát. Navíc u dětí pomůže vzbudit zájem o přírodu za polárním kruhem. Rozměry: 6,5 x 4 x 4 cm. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.47475

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

Specifikace SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce Schleich
Nejnižší cena 72 Kč

Všeobecné: Doporučený věk: Od 3 let Série: Wild Life Rozměr (cm): 6,5 x 4 x 4 Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 roky: ano 5-6 roků: ano 7-8 roků: ano 9-11 roků: ano od 12 roků: ano Upozornění: Upozornění: POZOR! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty. ... a dál?

Produkt SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda - parametry

Název produktu: SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 164 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Figurky a doplňky Schleich jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety. Lední medvěd je typický pro severní polární oblasti. V kohoutku měří 1,5 m, délka těla činí přibližně 2,5 m a výška vzpřímeného těla se pohybuje okolo 2,4–3,3 m. Samci váží 300–800 kg, samice přibližně o polovinu méně. Dožívají se 25 až 30 let (rekord v zajetí je 43 let). Živí se lovem, přičemž jeho hlavní kořistí jsou tuleni. Když je to nutné, dokáže medvěd vyvinout rychlost až 40 km,hod, ale rychle se po takové zátěži unaví. Běžně se pohybuje rychlostí jen 3 až 6,5 km,h. Medvěd lední má černou kůži (mláďata růžovou), aby lépe vstřebával teplo. Chlupy jsou duté a průhledné. Figurka je ručně malovaná s propracovanými detaily. Balení obsahuje figurku mláděte ledního medvěda. Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala. Vhodné pro děti od 3 let.

Přesný, gumový model, ručně malovaný. Lední medvěd je společně s medvědem grizzlym největší suchozemskou šelmou na Zemi. Se svou váhou více než 500 kilogramů a svou délkou až tři metry je tento medvěd dvakrát větší než sibiřský tygr. Aby mohli vzdorovat arktickým mrazům, jsou lední medvědi vybaveni silnou vrstvou tuku. Kromě toho mají také jednu vrstvu spodní srsti a vrstvu průsvitných ochranných chlupů. Mohou tudíž plavat a lovit při velmi nízkých teplotách. Lední medvědi jsou velmi dobří plavci a byli již spatřeni ve vzdálenosti až 300 kilometrů od břehu. Při hledání potravy používají lední medvědi velice citlivý čich. Mohou cítit jeden a půl kilometru vzdálený nebo pod metrovou vrstvou sněhu zahrabaný pach! Sluch a zrak mají srovnatelný s člověkem. Lední medvědi žijí sice jako samotáři, nemají ale žádná pevná teritoria a rádi si spolu hrají. Páření probíhá v květnu a lední medvědice během doby březosti téměř ztrojnásobí svou váhu. Lední medvědi jsou perfektně uzpůsobení pro život v oblasti věčného ledu. Dokážou dokonce uplavat dlouhé vzdálenosti v ledově studené vodě.

Všeobecné:

Doporučený věk: Od 3 let

Série: Wild Life

Rozměr (cm): 6,5 x 4 x 4

Doporučený věk:

0-2 roky: ne

3-4 roky: ano

5-6 roků: ano

7-8 roků: ano

9-11 roků: ano

od 12 roků: ano

Upozornění:

Upozornění: POZOR! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Běžící mládě ledního medvěda Číslo výrobku: 14708 Divočina - Arktida a Antarktida


Přidat recenzi pro SCHLEICH Běžící mládě ledního medvěda

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.