Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen SCHLEICH Alligátor baby

Figurky a zvířátka

SCHLEICH Alligátor baby

Hodnocení: 5x
  • 4

Doplňte exotickou ZOO dětí opravdu zajímavým kouskem. SCHLEICH Alligátor baby představuje mládě nebezpečného predátora z kolekce Wild Life. Tahle ještěrka v dospělosti uloví i medvěda. Pouze bílý žralok má v čelistech ještě větší sílu. Gumová figurka je detailně propracovaná a ručně malovaná. Zájem o divokou přírodu probudí v dětech od 3 let. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SCHLEICH Alligátor baby koupíte i tady

Specifikace SCHLEICH Alligátor baby

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce Schleich
Nejnižší cena 74 Kč

Aligátor-mládě: Velmi krásná, ručně malovaná figurka vás přenese do divokého světa nejen v Americe! Přesuňte se do americké divočiny a sledujte divoká zvířata a zažijte barevný svět z lesů, pouští a travních krajiny. Aligátoři jsou snadno rozpoznatelní , protože zuby v jejich spodní čelisti nejsou viditelné ze strany. Dokonce to může vypadat, že se aligátor směje. Alligator je nebezpečný predátor s mimořádně silnými žvýkacími svaly. Jen bílý žralok může skousnout více než on. Zajímavá věc: pouze svaly, které » ... a dál?

Produkt SCHLEICH Alligátor baby

SCHLEICH Alligátor baby - parametry

Název produktu: SCHLEICH Alligátor baby
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozměr: 8,5x2,5x2 cmVěk: 3+ Schleich - Zvířátko - aligátor babyAligátor-mládě: Velmi krásná, ručně malovaná figurka vás přenese do divokého světa nejen v Americe! Přesuňte se do americké divočiny a sledujte divoká zvířata a zažijte barevný svět z lesů, pouští a travních krajiny. Aligátoři jsou snadno rozpoznatelní , protože zuby v jejich spodní čelisti nejsou viditelné ze strany. Dokonce to může vypadat, že se aligátor směje. Alligator je nebezpečný predátor s mimořádně silnými žvýkacími svaly. Jen bílý žralok může skousnout více než on. Zajímavá věc: pouze svaly, které zavřou čelisti jsou velmi silné. Svaly, které se otevírají na čenichu jsou tak slabé, že mohou být uzavřeny i obyčejnou páskou. Ve srovnání s krokodýlem slaným , jsou aligátoři menší a mnohem širší. Žijí pouze v řekách a jezerech v jihovýchodní části Spojených států a Číny.

Technické parametryDoporučený vekOd 3 rokovSériaWild LifeRozmer8,5 x 2,0 x 2,50 - 2 Yearsnie3 - 4 Yearsáno5 - 6 Yearsáno7 - 8 Yearsáno9 - 11 YearsánoChildren of 12 Years and Aboveáno

všeobecný:

Doporučený věk: Od 3 let

Série: Wild Life

Rozměr (cm): 8,5 x 2,0 x 2,5 cm

Doporučený věk:

0-2 roky: ne

3-4 roky: ano

5-6 roků: ano

7-8 roků: ano

9-11 roků: ano

od 12 roků: ano


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.