MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Figurky a zvířátka

Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4055744013843

Pokud vaše dítko miluje koně a vše kolem nich, pak je Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi přesně to pravé co mu pořídit. Základem herního setu je jezdecký areál, kde trénujete koně a skáčete s nimi přes překážky. Jízdárna má střechu, takže se v ní dá jezdit i v dešti. Hra rozvíjí motoriku i fantazii každého dítěte a naučí ho, jak o takového koně pečovat. Po skončení tréninku se dá sundat sedlo a vyhřebelcovat koně. Figurky jsou dokonale propracované. Set je vhodný pro děti od 3 let. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96636
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Specifikace Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce Schleich
Nejnižší cena 1 547 Kč

Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi Hrací sada v podobě detailně propracovaných prvků, seznamuje děti s životem jezdeckých koní a životem v jezdecké škole. Holčičky a kluci mohou pomoci jezdcům trénovat parkur a také se starostlivou potřebnou péčí koně, od hřebelcování, krmení až po výběh v ohradě a trénink. Přednosti: velmi kvalitní materiál figurky jsou ručně » ... a dál?

Produkt Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi - parametry

Název produktu: Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 1 547 Kč
Maximální cena: 2 495 Kč
Ušetríte až: 948 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přátelé se pravidelně scházejí v jízdárně, aby trénovali se svým učitelem jízdu na koni.Pokud skáčou přes překážky, mohou si je nastavit podle svých

jezdeckých schopností. Nová střecha nad jízdárnou znamená, že je možné

trénovat i když prší. Po výuce jízdy je potřeba sundat sedlo a odměnit koně jablky. Poté

přijde na řadu hřebelcování kartáčem a hřebenem. Učitel má pohyblivé

ruce a nohy a může uchopit příslušenství. Tato nová jízdárna dokonale

doplňuje stáj a dodává atraktivní nový herní scénář ke

světu koní. Sada obsahuje střecha 10× výběhy klisna hřebce pony klisnu učitele, jezce sedlo překážky bič sedlo na skákání sedlo pro poníka opratě a uzdu ohlávku box s krmivem 2× jablko vědro přípravný box hřeben, kartáč samolepky montážní návod


Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let, výška 40 cm . Pro všechny milovníky koní je určen herní set Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi, který obsahuje vše, co je potřeba k trénování a výuce koní. V jezdeckém areálu se skáče přes překážky. Ty si můžete nastavit podle svých jezdeckých schopností a zkušeností. Střecha nad jízdárnou vám umožní trénovat i za deštivého počasí. Po tréninku je potřeba se o koně postarat, takže jim musíte sundat sedlo a vyhřebelcovat srst. Cvičitel i jezdci mají pohyblivé ruce i nohy a umí uchopit různé předměty. Všechny figurky jsou ručně malované a propracované do nejmenších detailů. Jezdecká škola Schleich je vyrobená podle přísných norem a ze zdravotně nezávadného materiálu. Klíčové vlastnosti herního setu Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi Jezdecký areál k trénování koníDetailně propracované figurkyRozvíjí dětskou fantazii a motorikuSedlo i jezdec jsou odnímatelnéHerní set Schleich je vhodný pro děti od 3 let Rozměry:40 ×

Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi Hrací sada v podobě detailně propracovaných prvků, seznamuje děti s životem jezdeckých koní a životem v jezdecké škole. Holčičky a kluci mohou pomoci jezdcům trénovat parkur a také se starostlivou potřebnou péčí koně, od hřebelcování, krmení až po výběh v ohradě a trénink. Přednosti: velmi kvalitní materiál figurky jsou ručně malované splňuje přísné normy a předpisy

Obsah balení: jezdci, figurky koně zastřešená jízdárna, překážky, doplňky

Vyberte dětem hrací sadu značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 do 12 let

Materiál: plast

Počet dílků: 33 ks

Počet figurek: 7 ks

Rozměry balení: 11 x 40 x 31,5 cm

Tato úžasně propracovaná jezdecká škola je ideálním doplňkem ke stáji. Scházejí se tam všichni milovníci koní, kde trénují skákat přes překážky a starají se o koně. 

- Materiál: tvrdá guma.- Vhodné pro děti: od 3 let.- Figurky jsou ručně malované.

Figurky Schleich vynikají svo


Přidat recenzi pro Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím

Herní set - rozměry 19 × 17 × 10.5cm, vhodné od 3 let. Hrací set Mycí kout pro koně Schleich obsahuje vše nezbytné pro kvalitní péči, navíc je dodáván s figurkou koníka a pečovatelky. Každý kůň občas nezbytně potřebuje umýt a vyhřebelcovat. S herním setem »

od 433 Kč

v 11 obchodech

Schleich Hříbě Pinto 13803

Schleich Hříbě Pinto 13803

Hříbě Pinto v strakaté barvě stojícíí. Jako většina plemen s nejednotně zbarvenou srstí je i pinto, anglicky Paint horse, česky strakáč, potomek španělských koní. V 16. století se jeho předkové dostali do Severní i Jižní Ameriky a tam se v různých »

od 105 Kč

v 7 obchodech

SCHLEICH Klisna koně frisianského

SCHLEICH Klisna koně frisianského

Figurka - rozměry 14 × 10.5 × 4cm, vhodné od 3 let. Děti milují ručně vyráběné figurky Schleich kvůli jejich věrohodnému zpracování. Frisianská klisna se hodí do sbírky každého milovníka Schleich figurek. Děti milují ručně vyráběné figurky Schleich kvůli »

od 146 Kč

v 6 obchodech

Schleich 42346 Pick–up s přívěsem a koněm

Schleich 42346 Pick–up s přívěsem a koněm

Pick-up s přívěsem na koně Fríská klisna Raju se dnes stěhuje do nové stáje. Ošetřovatelka koní Betty ji opatrně vede do prostorného přívěsu. Pak nastoupí do pick-upu a vyráží na cestu. Hodně štěstí v nové stáji, Raju! Betty, pečovatelka, ještě jednou »

od 1 229 Kč

v 10 obchodech

Schleich 42370 Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Schleich 42370 Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let, výška 23 cm . Pod vánočním stromečkem potěší všechny zvídavé děti mobilní veterinární klinika Schleich s klisnou a ošetřovatelem. Veterinář spěchá za zraněným hříbátkem a v pojízdném autě má vše, co »

od 899 Kč

v 8 obchodech

Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání

Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání

  Schleich 42415 Karavan pro přátelská setkání Nalož koně do karavanu a můžeš s ním vyrazit za dobrodružstvím! Figurky a doplňky z kolekce Horse Club jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti »

od 1 440 Kč

v 9 obchodech

Klein Sběratelský kufřík Schleich pro koně

Klein Sběratelský kufřík Schleich pro koně

Kufřík pro holky i kluky, vhodný od 3 let . Nyní váš malý farmář může všechny své koníky umístit do sběratelského kufříku, který je v licenci Schleich. Uložit si do něho může až 10 koníků Schleich pro jejich pohodlnou přepravu. Do kufříku si ale může »

od 409 Kč

v 7 obchodech

Schleich 42433 set appalosští koně a tréninkové příslušenstí

Schleich 42433 set appalosští koně a tréninkové příslušenstí

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let, výška 19 cm . Figurka Schleich 42433 - Set appaloosští koně a tréninkové příslušenství potěší všechny malé i velké milovníky a sběratele koňských figurek z dílny této německé značky. Kolekce Farm World »

od 549 Kč

v 10 obchodech

Schleich 42368 Stáj s klisnou Lusitano

Schleich 42368 Stáj s klisnou Lusitano

Schleich 42368 Stáj s klisnou Lusitano Bílá Lusitanská klisna stojící před svojí stájí je přehozena stejně elegantní dekou jako je ona sama. Děti ji mohou vyvést za ohlávku ven ze stáje a vzít ji na trénink. Po návratu zpět si u stáje může »

od 459 Kč

v 8 obchodech

Schleich 42416 Velký dům se stájí a příslušenstvím

Schleich 42416 Velký dům se stájí a příslušenstvím

Schleich 42416 Velký dům se stájí a příslušenstvímHistorický venkovský dům Schleich 42416 v Lakeside, který je po celé generace domovem rodiny Kramerových se bude líbit všem příznivcům kvalitních hraček Schleich. Dům se stájí je vybaven velkým množstvím »

od 2 925 Kč

v 10 obchodech

Schleich 42344 Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Schleich 42344 Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách

Jezdecká stáj s jezdkyněmi, koňmi a doplňky Nová stáj je hotová. Se zelenými vraty a růžovými okny vypadá pohádkově. Lissi a ostatní dívky jsou nadšené. Koně stojí ve velkých boxech, balíky slámy a krmení jsou nachystané. Ale teď si chtějí všichni vyjet »

od 2 699 Kč

ve 3 obchodech

Schleich 42361 Hříbě s přikrývkou

Schleich 42361 Hříbě s přikrývkou

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 16,5 cm, vhodné od 3 let . Figurka Schleich 42361 - Hříbě s přikrývkou potěší všechny malé i velké milovníky a sběratele koňských figurek z dílny této německé značky. Kolekce Horse Club si klade za cíl »

od 224 Kč

v 5 obchodech

Schleich 13822 Andaluské hříbě

Schleich 13822 Andaluské hříbě

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 7,7cm, doporučený věk od 3 let . Realistická figurka Schleich zobrazuje vznešené hříbě Andaluského hřebce. Hračka je vyrobena z velice kvalitní gumy, což z ní činí velice odolný předmět, který je takřka »

od 107 Kč

v 7 obchodech

Schleich 42386 Farmářská zvířata set 5ks

Schleich 42386 Farmářská zvířata set 5ks

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Set Farmářská zvířata Schleich 42386 potěší všechny malé i velké milovníky a sběratele zvířecích figurek z dílny této německé značky. Sada si klade za cíl seznámit děti s dalšími zvířaty, která žijí na »

od 378 Kč

v 6 obchodech

Schleich 13810

Schleich 13810

Hříbě Clydesdaleské s ozdobeně zapleteným ocasem, tmavě hnědé s bílou barvou, stojící.   Toto plemeno vzniklo před necelými 200 lety na základě shirských klisen a vlámských koní. Toto plemeno pochází z údolí řeky Clyde nedaleko Glasgowa, z hrabství »

od 127 Kč

ve 2 obchodech

Schleich 42350 Výzkumná stanice v krokodýlí džungli

Schleich 42350 Výzkumná stanice v krokodýlí džungli

Vzhůru za dobrodružstvím do divočiny! Výzkumná stanice CROCO v džungli na tebe čeká s mnoha funkcemi a vzrušujícími prvky na hraní. Vydej se na výzkumnou misi a objev vzácné druhy, postarej se o zraněná zvířata a najdi tajemný poklad v krokodýlí lebce! »

od 2 679 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.