Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen Schleich 42258

Figurky a zvířátka

Schleich 42258

Hodnocení: 4x
  • 3.25

Had se hádá se škorpionem a stonožkou, jak to dopadne, když k laguně přijde pít zebra. Za kamenem totiž číhá lev. Jenomže zebru varuje opičák a taky chytrá surikata. Uteč! A zebra utekla. Jak to dopadne u vás? To ukáže skvělá hračka, Vodní laguna s příslušenstvím Schleich 42258. Všechny děti od 3 let si rády postaví vlastní kousek divoké buše. Z kamenů, stromů, rostlin a 7 zvířat. Divokému zacházení odolá kvalitní tvrdá guma. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Schleich 42258 koupíte i tady

Specifikace Schleich 42258

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce Schleich
Nejnižší cena 1 909 Kč

Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na svá dobrodružství. Schleich Oáza lze přestavět a tak se nabízí obměnu této krajiny. Skvělá oáza, kde se zvířátka střetávají. Doplň si tvou sbírku. Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na svá dobrodružství. Surikata pozoruje ve vodě krokodýla. Zvířátka chodí k oáze pít. Had celou oázu hlídá. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 42258 • » ... a dál?

Produkt Schleich 42258

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Schleich 42258 - parametry

Název produktu: Schleich 42258
Výrobce: Schleich
Minimální cena: 1 909 Kč
Maximální cena: 2 344 Kč
Ušetríte až: 435 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.25 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.25
Podrobný popis:

Schleich 42258 Vodní laguna s příslušenstvím

Sada vodní laguny se zvířátky je připravena pro holčičky a kluky od 3 let. Most a květiny jsou odnímatelné. Sada je variabilní, strom může být i mostem. V další nabídce jsou atraktivní doplňky kompatibilní s vodní lagunou.

Přednosti:

velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy

Obsah sady:

oáza, 7 zvířátek 6 rostlin, 2 stromy a kameny

Vyberte Vašim dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich!

Vhodné pro děti od 3 let

Materiál: tvrdá guma

Rozměr oázy: 55 x 21 x 42 cm

Země původu: Německo

  • Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na sv dobrodružství. Schleich Oáza lze přestavět a tak se nabízí obměnu této krajiny. Skvěl oáza, kde se zvířátka střetávají. Dopln si tvou sbírku. Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na svá dobrodružství. Surikata pozoruje ve vodě krokodýla. Zvířátka chodí k oáze pít. Had celou oázu hlídá. Podrobnosti:
  • Űíslo výrobku výrobce: 42258
  • Tematický svět: World of Nature / Wild Life
  • Od 3 let. Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Vodní laguna s příslušenstvím Do oázy se přicházejí napít všechna zvířata. Zde také čekají nebezpečné dravé šelmy na svou kořist. Všechna zvířata musí být neustále ve střehu. Realistická vodní plocha, řada možností úkrytu, zóna pro objevitele, to vše na jednom místě. Rozložením stromu vznikne například most a květiny lze variabilně umisťovat. Tato velká oáza nabízí mnoho herních možností a rozmanitost. Fantazie a nekonečná hra, to je dobrodružství v divoké přírodě. Další atraktivní doplňky a sady jsou k dostání samostatně. Sada obsahuje: 7 zvířátek 5 druhů rostlin Věk: 3+ Rozměry oázy: 55 x 21 x 42 cm Videoukázka funkčnosti vodní laguny od Schleichu.

všeobecný:

Doporučený věk: Od 3 let

Série: Wild Life

Rozměr (cm): 37,0 x 38,0 x 14,0 cm

Doporučený věk:

0-2 roky: ne

3-4 roky: ano

5-6 roků: ano

7-8 roků: ano

9-11 roků: ano

od 12 roků: ano


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.