Scala dvoják tělový
Scala dvoják tělový

Scala dvoják tělový

70%
od 275 Kč

Dutá protéza ve tvaru penisu značně zvětší vaše ego. Je vyrobena z pevného materiálu povlékaného přírodním latexem. Strap-on je uvnitř do své poloviny vyplněn tuhým materiálem s cílem prodloužení údu po jeho nasazení. Dutáčást má uvnitř spoustu výstupků, které při penetraci dírky vaší partnerky bude příjemně stimulovat váš penis. Návlek je jemně prohnutý, to usnadňuje hluboké pronikání. Spousta záhybů a výstupků se zase precizně postará  o…

Nejlevnější

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Scala dvoják tělový
Výrobce: Scala
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Hodnocení:
3.5

Popis produktu

Dutá protéza ve tvaru penisu značně zvětší vaše ego. Je vyrobena z pevného materiálu povlékaného přírodním latexem. Strap-on je uvnitř do své poloviny vyplněn tuhým materiálem s cílem prodloužení údu po jeho nasazení. Dutáčást má uvnitř spoustu výstupků, které při penetraci dírky vaší partnerky bude příjemně stimulovat váš penis. Návlek je jemně prohnutý, to usnadňuje hluboké pronikání. Spousta záhybů a výstupků se zase precizně postará  o lasturku partnerky. Strap-on je usazen na pohodlném pásku, který se bez problémů přizpůsobí každému rozměru. Je možné používat také samostatný návlek bez pásku, který je možné odepnout.

SPECIFIKACE: - Materiál: Latex - Barva: Černá - Maximální délka: cca. 15cm - Průměr: 5-6 cm -Průměr pásků: Univerzální

Dvojitý vibrátor P-Shape nabízí realistické provedení co do barvy, tvaru i provedení - a to včetně žilkování, ale především dvojité potěšení! Jednou erotickou pomůckou můžete nyní ovládat potěšení anální a vaginální současně! Ideálně pro rychlé a intenzivní vyvrcholení.Vibrátor je také multirychlostní, takže se s ním rozhodně nudit nebudete! Vibrace se ovládají plynule otočným kolečkem na jedné straně vibrátor - jednodušší ovládání již nejde! Můžete tak zapomenout na starosti všedního dne a jen se plně soustředit na vaše potěšení. Průměr 2 cm u análního vibrátoru a délka 17,5 cm. Vibrátor z latexu se dvěmi penisy v tělové barvě. Celkově dlouhý 20 cm, tloušťka 2,5 a 3,5 cm. Je dokonale uzpůsobený k současnému vaginálnímu i análnímu dráždění. Měkký, s lehce žilkovaným povrchem. Vibrace jsou plynule regulovány kolečkem vespod základny vibrátoru s napájením na 2 AA baterie. Dvojitý vibrátor je vybaven plynulou regulací intenzity vibrací a je voděodolný.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze