Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky

Učebnice/Odborná literatura

Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky - Šárka Prudká Sociální služby pro seniory se stávají stále významnějším a ožehavějším tématem nejenom v ČR, ale i ve vyspělých evropských zemích vzhledem ke stárnutí obyvatelstva a nákladnosti sociální péče. Čtenáři se dostává do rukou kniha, která se zabývá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Sociální služby pro sen..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 336 Kč

Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky. - Šárka Prudká Sociální služby pro seniory se stávají stále významnějším a ožehavějším tématem nejenom v ČR, ale i ve vyspělých evropských zemích vzhledem ke stárnutí obyvatelstva a nákladnosti sociální péče. Čtenáři se dostává do rukou kniha, která se zabývá tímto tématem od širšího vymezení sociálních služeb v rámci sociální politiky státu přes účast subjektů územní samosprávy v zajišťování sociálních služeb až k užšímu pojetí sociálních služeb a jejich » ... a dál?

Produkt Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky

Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky - parametry

Název produktu: Šárka Prudká: Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sociální služby pro seniory v kontextu sociální politiky - Šárka Prudká Sociální služby pro seniory se stávají stále významnějším a ožehavějším tématem nejenom v ČR, ale i ve vyspělých evropských zemích vzhledem ke stárnutí obyvatelstva a nákladnosti sociální péče. Čtenáři se dostává do rukou kniha, která se zabývá tímto tématem od širšího vymezení sociálních služeb v rámci sociální politiky státu přes účast subjektů územní samosprávy v zajišťování sociálních služeb až k užšímu pojetí sociálních služeb a jejich specifik ve sféře péče o seniory, která se zároveň prolíná se zdravotní péčí o tuto cílovou skupinu osob. Publikace v žádném případě neopomíjí analýzu financování sociálních služeb pro seniory, a to jak z pohledu uživatelů, poskytovatelů a zadavatelů, tak i z pohledu role veřejnoprávního a soukromoprávního sektoru v jeho zajišťování. Kniha věnuje pozornost potenciálu zkvalitňování sociálních služeb pro seniory. Pro tento účel se opírá o vlastní výzkumná šetření, která proběhla v regionu s vysokou intenzitou stárnutí – ve městě Havířově a okolí. Empirická šetření přinesla mnoho užitečných námětů, informací a praktických zkušeností, které mohou být cenným vodítkem jak v procesu tvorby sociální politiky, tak i v konkrétní práci managementu sociálních služeb při poskytování péče seniorům. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Sociologie od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.