Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sarah Peters: Time to Talk 1.

Učebnice/Odborná literatura

Sarah Peters: Time to Talk 1.

Hodnocení: 1x
  • 4

Didaktické zpracování učebnice Time to Talk nabízí uplatnění různých metodických postupů a forem práce (samostatná práce, párová práce, skupinové vyučování, frontální vyučování), které přispívají k vytvoření pozitivního vztahu k učení a podněcují aktivní účast studentů v hodinách. Učebnice studenty uvádí do běžných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sarah Peters: Time to Talk 1. koupíte i tady

Specifikace Sarah Peters: Time to Talk 1.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 234 Kč

Didaktické zpracování učebnice Time to Talk nabízí uplatnění různých metodických postupů a forem práce (samostatná práce, párová práce, skupinové vyučování, frontální vyučování), které přispívají k vy ... a dál?

Produkt Sarah Peters: Time to Talk 1.

Sarah Peters: Time to Talk 1. - parametry

Název produktu: Sarah Peters: Time to Talk 1.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 234 Kč
Maximální cena: 366 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Didaktické zpracování učebnice Time to Talk nabízí uplatnění různých metodických postupů a forem práce (samostatná práce, párová práce, skupinové vyučování, frontální vyučování), které přispívají k vytvoření pozitivního vztahu k učení a podněcují aktivní účast studentů v hodinách. Učebnice studenty uvádí do běžných životních situací a seznamuje je s reáliemi a kulturou anglicky mluvících zemí. Učebnice byla schválena MŠMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět anglický jazyk. První díl učebnice je rozdělen do 11 lekcí (6. a 11. lekce jsou opakovací) a poskytuje materiál na 120 až 140 hodin výuky. Je určen začátečníkům a vede ke zvládnutí základních slovesných časů (přítomného prostého a průběhového, minulého prostého a průběhového a budoucího prostého) a dalších klíčových jevů. Celková slovní zásoba činí zhruba 800 slov týkajících se běžných témat každodenní komunikace. Součástí učebnice je i pracovní sešit, který obsahuje doplňková cvičení na výslovnost, pravopis, slovní zásobu a gramatiku. Učebnice vychází z pravidel britské angličtiny, a to jak po stránce gramatické, tak i z hlediska výslovnosti a pravopisu.ObsahÚvod 5Poznámky k fonetice 60. Hello! 81. Nice to meet you! 10Osobní zájmena v 1. pádě - Přivlastňovací zájmena (nesamostatná) -Časování slovesa be v přítomném čase - Neurčitý člen - Číslovky 0-202. The Dawson family 22Množné číslo podstatných jmen - Sloveso have got v přítomném čase -Určitý člen - Přivlastňovací pád - Číslovky 21 a výše3. A day in the life of... 34Přítomný prostý čas - Slovosled - Have got x have - Doplňovací otázky -Předmětový tvar osobních zájmen - Rozkazovací způsob ve 2. osobě4. It's Monday morning again! 46Kolik je hodin? - Číslovky násobné - Postavení příslovečných určenímísta a času - Infinitiv - Užití -ingového tvaru - Sloveso like a výrazyquite , a lot, very much 5. Happy birthday, Grandma Ant! 58Počitatelná a nepočitatelná podstatná jména - Some, any, no - There is,there are - Přítomný průběhový čas - Doplňovací otázky (pokračování)6. Before the party 72Opakovací lekce7. Four go on a trip 84Modální slovesa can a must - Sloveso have to - Vyjadřování budoucnostivazbou be going to - Složeniny se some-, any- a no- a pravidlo jednohozáporu - Slovosled ve větách s dvěma předměty - Záporné zjišťovací otázky8. Shall we go shopping? 96Vyjadřování přání, nabídek a žádostí - Budoucí prostý čas - Stupňovánípřídavných jmen - Srovnávání - Zástupné one/ones 9. Dear Renée... 108Minulý čas slovesa be - Minulý prostý čas - Rozkazovací způsob 1. osobymnožného čísla - Say a tell - Řadové číslovky10. And how was your day? 120Minulý průběhový čas - Překlad Já také. Já také ne. - Předložkyin , at, on (shrnutí)11. I'm looking for America... 132Opakovací lekceMapy 145Pracovní sešit 1491. lekce 1502. lekce 1543. lekce 1584. lekce 1625. lekce 1666. lekce 1707. lekce 1748. lekce 1789. lekce 18210. lekce 18611. lekce 190I. příloha - Přehled gramatiky 195II. příloha - Slo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.