Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Sanorin kapky 10 ml

Léky

Sanorin kapky 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Používá se k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha. Balení: 10ml PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83459
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sanorin kapky 10 ml koupíte i tady

Specifikace Sanorin kapky 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 59 Kč

Sanorin způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice. Umožňuje volné dýchání nosem. Léčebný účinek nastupuje zpravidla do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin. Sanorin 1 mohou používat mladiství starší 15 let a dospělí. Nepoužívejte Sanorin déle než 5-7 dní. ... a dál?

Produkt Sanorin kapky 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sanorin kapky 10 ml - parametry

Název produktu: Sanorin kapky 10 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Používá se k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha. Balení: 10ml PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je Sanorin 1 a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sanorin 1 používat 3. Jak se Sanorin 1 používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Sanorin 1 uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je Sanorin 1 a k čemu se používá Sanorin 1 způsobuje zúžení zánětem rozšířených cév nosní sliznice, což vede ke zmenšení otoku sliznice a uvolnění hlenu z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachovy trubice). Tím je umožněno volné dýchání nosem. Léčebný účinek nastupuje zpravidla do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin. Sanorin 1 se používá k mírnění příznaků u akutní rýmy, zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha. Dále se podává na doporučení lékaře k opadnutí otoku sliznice při diagnostických a léčebných zákrocích. Sanorin 1 mohou používat dospívající starší 15 let a dospělí. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sanorin 1 používat Nepoužívejte Sanorin 1 - jestliže jste alergický(á) na nafazolin nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Nejčastějšími projevy přecitlivělosti jsou kožní vyrážka a svědění. - jestliže trpíte suchým zánětem nosní sliznice (projevuje se pocitem sucha v nose a tvorbou strupů v okolí nosních průduchů). Upozornění a opatření: Před užitím přípravku Sanorin 1 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže trpíte závažným onemocněním srdce a cév (srdeční nedostatečnost, vysoký krevní tlak) - jestliže trpíte poruchou látkové přeměny (cukrovka, zvýšená činnost štítné žlázy) - jestliže trpíte nádorem nadledvin (feochromocytom) - jestliže trpíte průduškovým astmatem - jestliže jste léčeni některými léky užívanými k léčbě depresí nebo Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy) nebo jinými látkami, které mohou zvyšovat krevní tlak. 2/3 Děti a dospívající Přípravek nesmí být podáván dětem a dospívajícím do 15 let věku. Další léčivé přípravky a Sanorin 1 Při současném podávání přípravku Sanorin 1 a některých léků užívaných k léčbě depres


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.