MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

Čaje

Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Šalvěj list 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 34 Kč. Salvia pochází z latinského slova léčit. Od šalvěje je odvozen i název našeho obchodu Salvia Paradise(R). Původně jsme byli zaměřeni na příbuznou šalvěj divotvornou, nicméně tu kvůli negativnímu postoji repres. orgánů nesmíme distribuovat. Šalvěj divotvorná byla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

Specifikace Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

Kategorie Čaje
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 40 Kč

100% čistá Šalvěj lékařská list pro obranyschopnost našich dýchacích cest, pro naše trávení, vliv na pocení, vlasy, kosti, klouby, hormonální rovnováhu, zdraví žen, menopauzální komfort. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

Salvia Paradise Šalvěj list 50 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Šalvěj list 50 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 40 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šalvěj list 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 34 Kč. Salvia pochází z latinského slova léčit. Od šalvěje je odvozen i název našeho obchodu Salvia Paradise(R). Původně jsme byli zaměřeni na příbuznou šalvěj divotvornou, nicméně tu kvůli negativnímu postoji repres. orgánů nesmíme distribuovat. Šalvěj divotvorná byla užívána a #160; na spirituální úrovni, zatímco šalvěj lékařská vždy k fytoterapii přímé.

Šalvěj lékařská byla používána od pradávna jako pomocník všeho druhu. Legenda již z 10 stol. praví, že arabští lékaři věřili, že šalvěj dokáže prodloužit život až do stadia nesmrtelnosti. Zatímco jiní lékaři mnohem později deklamovali přísloví "proč by měl člověk zemřít, který na své zahradě pěstuje šalvěj". Za všemi těmito příslovími pravděpodobně stojí fakt, že antioxidační vlastnosti šalvěje se projevují i po smrti tkáně. Tedy byla používána ke konzervování masa, které se pak nekazilo. Antioxidačně-konzervační účinek je srovnatelný s průmyslovými konzervanty. Šalvěj lékařská vykazuje antiseptickou aktivitu. Využití šalvěje: Konzervace jídla- při cestě do přírody přidat trochu šalvěje do bagety, ryby, masa, apod. Máte jistotu, že neproděláte otravu žluklými tuky.

Šalvěj lékařská je vhodná pro ženské zdraví. Má vliv na premenopausální konfort, normalizuje menstruaci a udržuje zdraví ženy. Šalvěj se doporučuje při nadměrném pocení a pro udržení normálního respiračního zdraví. Šalvěj lékařská kontroluje výši hormonů, má vliv na jejich vyváženost, tím je prospěšná při boji s řídnutím vlasů. Šalvěj je prospěšnou pro normální trávicí zdraví. Je známo, že je schopna podporovat přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Šalvěj kuchyňská v kapslích (200mg/cps) hraje roli ve zdraví kostí a kloubů.

Tradiční použití: Na vnější poranění např. kolem domu, rozemnout a přiložit několik listů.

Vnitřní: Jednu až dvě čajové lžičky sušené šalvěje lékařské přelijeme 250 ml horké vody. Necháme 5 min louhovat, poté scedíme a užíváme 3 šálky denně. Na kloktadlo užijeme dvojnásoběk sušiny, množství vody zůstane stejné. Kloktáme 3x denně po jídle. Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Šalvěj list 50 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Salvia Paradise Kostival lékařský kořen 150 g

Salvia Paradise Kostival lékařský kořen 150 g

Kostival lékařský kořen 150 g. Výhodné balení 150 g jen za 69 Kč. Kořen kostivalu lékařského je zpracováván v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 225/2008 Sb. nesmí být kostival lékařský použit jako potravina či doplněk stravy. Salvia »

od 96 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Lichořeřišnice větší plod 70 g

Salvia Paradise Lichořeřišnice větší plod 70 g

Kopřiva dvoudomá - Urtica dioica Kopřiva dvoudomá je velice známá a poměrně rozšířená rostlina dorůstající se výšky až 150 cm. Využitelná je celá rostlina včetně kořenů. Nabízíme list kopřivy, který je ve fytoterapii »

od 81 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Hloh obecný květ 30 g

Salvia Paradise Hloh obecný květ 30 g

Hloh obecný květ 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 62 Kč. Hloh obecný (lat. Crataegus laevigata, syn. C. oxycantha) je opadavá listnatá dřevina označovaná jako keř nebo malý strom dorůstající až osmi metrů výšky. Domovinou mu je Evropa a severní Afrika. »

od 67 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Podběl lékařský květ 30 g

Salvia Paradise Podběl lékařský květ 30 g

Podběl lékařský květ 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 49 Kč. Podběl lékařský květ – lat. Tussilago farfara Květ podbělu lékařského je zpracováván v potravinářském standardu, avšak dle vyhlášky č. 225/2008 Sb. nesmí být podběl lékařský použit jako »

od 59 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Hloh obecný plod 100 g

Salvia Paradise Hloh obecný plod 100 g

Hloh obecný plod 100 g. Výhodné balení 100 g jen za 44 Kč. Hloh obecný (lat. Crataegus laevigata syn. oxyacantha) je opadavá listnatá dřevina, označovaná jako keř nebo malý strom, dorůstající výšky až osmi metrů. Domovinou mu je Evropa a severní Afrika. »

od 51 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Heřmánek pravý květ 30 g

Salvia Paradise Heřmánek pravý květ 30 g

Heřmánek pravý květ 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 36 Kč. Heřmánek pravý, lidově známý také jako rumánek či chamomilka, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Vyskytuje se nejčastěji na polích mezi obilím či rumištích. Bývá také zaměňován za »

od 46 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Lékořice kořen 50 g

Salvia Paradise Lékořice kořen 50 g

Lékořice lysá – Glycyrrhiza glabra je tradiční bylinou, jež je vzpomenuta již v prvním čínském atlase rostlin datovaném 3 000 let p. n. l. Lékořice lysá je typická svou sladkou chutí, kterou většina lidí zná z dob dětství jako pendrek. »

od 45 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Měsíček lékařský květ 30 g

Salvia Paradise Měsíček lékařský květ 30 g

Měsíček lékařský – Calendula officinalis je jedna z nejozdobnějších bylin české zahrádky. Jeho oranžové květy pobízejí k zasnění a zvláště v podzimních měsících nám prolétne hlavou vzpomínka na slunné léto. Obsahem balení je měsíček květ se »

od 45 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Mateřídouška nať 50 g

Salvia Paradise Mateřídouška nať 50 g

Mateřídouška nať 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 39 Kč. Mateřídouška – lat. Thymus serpyllum je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 30 cm. Jedná se o keřík, pro který je charakteristická silně aromatická vůně. Větvičky jsou tenké, často vyrůstají »

od 44 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Máta peprná nať 50 g

Salvia Paradise Máta peprná nať 50 g

Máta peprná nať 50 g. Výhodné balení 50 g jen za 35 Kč. Máta peprná je bylina dosahující výšky až jednoho metru, známá pro svoji silnou aromatickou vůni. Kromě chuťového zážitku po pozření kvalitního nálevu je užívána především pro svůj blahodárný účinek »

od 40 Kč

v 1 obchodě

Salvia Paradise Levandule květ 30 g

Salvia Paradise Levandule květ 30 g

Levandule květ 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 25 Kč. Byliny dovezené k nám ze Středomoří mají stejný nádech zvláštnosti i proto, že u nás ve volné přírodě nerostou. Mezi ně patří i Levandule. Kvůli fytoterapeutickým účinkům se pěstuje i u nás, vyžaduje »

od 39 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.