MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Potraviny » Bylinky a koření » Srovnání cen Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

Bylinky a koření

Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Medvědí česnek nať 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 45 Kč. Česnek medvědí (Allium Ursinum) je příbuzný s pažitkou, česnekem a cibulí a po celá staletí je užíván jako kořenící přísada. Lidově je nazýván také divokým česnekem, lesním česnekem nebo lesním pórkem a dosáhl vysoké vážnosti v lidovém léčitelství. Medvědí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

Specifikace Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

Kategorie Bylinky a koření
Výrobce Salvia paradise
Nejnižší cena 51 Kč

100% čistý Medvědí česnek nať pro zdraví našich střev, srdce, cév, pro vylučování těžkých kovů z našeho organizmu, pro správný metabolismus cholesterolu. ... a dál?

Produkt Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g - parametry

Název produktu: Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g
Výrobce: Salvia paradise
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Medvědí česnek nať 30 g. Výhodné balení 30 g jen za 45 Kč. Česnek medvědí (Allium Ursinum) je příbuzný s pažitkou, česnekem a cibulí a po celá staletí je užíván jako kořenící přísada.

Lidově je nazýván také divokým česnekem, lesním česnekem nebo lesním pórkem a dosáhl vysoké vážnosti v lidovém léčitelství. Medvědí česnek pod lat. názvem Allium Ursinum udržuje zdravé srdce a přispívá k a #160;udržení zdraví cévního systému - zahrnujíc malý srdeční oběh, kdy krev cirkuluje mezi plícemi a srdcem, tak i velký srdeční oběh, přičemž krev obíhá mezi srdcem a celým tělem. Udržování cévního zdraví je velmi důležité pro celkové zdraví člověka. Užívání česneku medvědího má vliv na oběhové funkce i na správnou funkci střev. Další pozitivní vlastností medvědího česneku na lidský organismus je vypouštění těžkých kovů z organismu. Jak je známo, těžké kovy dlouhodobě usazené v a #160;těle činí velkou hrozbu. Tento proces (usazování těžkých kovů) může mít za následek poškození nervové soustavy, oběhové soustavy či mít karcinogenní účinky. Medvědí česnek se dále využívá při normalizaci cholesterolu. Vysoký obsah cholesterolu je hrozbou pro srdce, proto je nutno si tyto hladiny hlídat a řešit je. Medvědí česnek k a #160;tomu napomáhá. Má vliv na metabolismus cholesterolu, tím zabraňuje ucpávání tepen.

Vhodný pro kojícící matky, které si nechtějí odříci česnekové aroma (česnek může dítěti způsobit nepříjemné nadýmání)

Medvědí česnek byl již před několika lety znovuobjeven moderní kuchyní a momentálně jej lze již zakoupit ve formě celé řady výrobků. Jeho předností je česneková vůně, ale spotřebitel sám nezapáchá česnekem. Minimální množství nákupu je 10 g

Surovina pro přípravu bylinného čaje, či individuální použití a #160;


Přidat recenzi pro Salvia Paradise Medvědí česnek nať 30 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.