MENU

Srovnání cen » Oblečení a móda » Boty » Dámská obuv » Dámská sportovní obuv » Srovnání cen Salming Kobra Women boty

Dámská sportovní obuv

Salming Kobra Women boty

Hodnocení: 1x
  • 4

Buďte nebezpečná! Dámské sportovní boty Salming Kobra Women z vás udělají královnu palubovky. Jsou navrženy speciálně pro sálové sporty a halové povrchy. Se soupeřkami zatočíte jako kobra s králíčkem. Získáte totiž dokonalou oporu i při laterálním pohybu. Stabilitu a obratnost podpoří design se systémem Wrap Around. Ten obepíná celou oblast paty, o kterou se teď můžete skutečně opřít. Tlak na klouby sníží speciální svršek ExoSkeleton, který stabilizuje chodidlo při pohybu do stran. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Salming Kobra Women boty

Specifikace Salming Kobra Women boty

Kategorie Dámská sportovní obuv
Výrobce SALMING
Nejnižší cena 2 749 Kč

Salming Kobra – Strike First! Model Salming Kobra je zcela výjimečnou kombinací nízké hmotnosti, měkké podrážky a stability. ... a dál?

Produkt Salming Kobra Women boty

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Salming Kobra Women boty - parametry

Název produktu: Salming Kobra Women boty
Výrobce: SALMING
Minimální cena: 2 749 Kč
Maximální cena: 2 749 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zbrusu nový model Salming Kobra je zcela výjimečnou kombinací nízké hmotnosti, měkké podrážky a stability. Skloubením všech níže zmíněných technologií značky Salming vznikla tato velmi rychlá, lehká a skvěle vypadající bota Salming Kobra. Wrap Around System Design (WAS Design) Abychom zajistili obratnost a stabilitu této boty při zachování její nízké hmostnosti jsme vyvinuli zadní konec podrážky tak, že přesahuje až nad oblast paty a obepíná tak celou oblast paty. V kombinaci s LMS+ 8° a skvěle zabudovanou technologií ExoSkeleton se jedná o vysoce stabilní model, který skvěle padne. ExoSkeleton Speciální konstrukce svršku boty – vnější kostra stabilizuje chodilo při pohybech do stran a snižuje tak tlak na MTP klouby (metatarzofalangeální klouby). Je důležité udržet nohu stabilní především v měkkých částech chodidla, kde je při prudkých změnách směru vyvíjen na tuto část nohy velký tlak - vysoká pravděpodobnost zranění. LMS - Lateral Movement Stabilizer Speciální odlehčená dvojitě zakřivená jednotka integrovaná do středu podrážky. Jejím úkolem je podpora nohy při rychlých a nečekaných pohybech chodidla do stran. LMS Plus 8° + RollBar technology Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 8% náklonem, tak aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala. Zaoblená vnitřní hrana podrážky umožňuje vyšší naklonění chodidla dovnitř a snižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tím odraz nohy z extrémnějších poloh a zároveň snadnější pohyb nohy do pozice, která je obvyklá při nízkých postojích při hraní florbalu či squashe. Recoil Midsole + Recoil R heel insert Tlumící vrstva bot je vytvořena z nové směsi materiálů, která nese název RECOIL™. Tato směs materiálů dokáže výborně absorbovat negativní síly při dopadu a zároveň výborně využívat energii do každého odrazu. Recoil R™ - Recoil Reduction - technologie na podporu tlumení velkých nárazů, které působí na patu při prudkých změnách směru a při každém došlapu. HexaGrip Zcela nová technologie použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Adder. Podrážka je vyrobena ze speciální směsi HX120, která v kombinaci se vzorkem Salmings HexaGrip™ zajištujě neobvyklou přilnavost na všech typech povrchů. T.G.S. 62/75° Torsion Guide System. Vzdálenost od paty k bříšku palce (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75°. Za touto baletní čárou jsou boty X-factor naopak vybaveny materiálem, který podporuje a stimuluje odraz při běhu. Technologie TGS 62/75 pracuje se všemi fázemi, kterými chodidlo prochází při běhu. Při dopadu ta správná část boty tlumí náraz a pomáhá stabilizovat, následně se podrážka ohne v přesně správném místě a materiál v přední části stimuluje odraz. To vše při jediném dopadu nohy na zem.

Sálová obuv Salming Kobra Women nabízí stabilitu se zachováním nízké hmotnosti pro snadný a rychlý pohyb hráček s


Přidat recenzi pro Salming Kobra Women boty

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.