Sailor Jerry 0,7 L
Sailor Jerry 0,7 L

Sailor Jerry 0,7 L

od 383 Kč
Specifikace produktu Sailor Jerry Spiced Sailor Jerry Spiced Caribbean Rum je kořeněný karibský rum, který obsahuje podle původní receptury zázvor, skořici, hřebíček, vanilku a infuzi přírodní limety. Tento „námořnický rum“, na jehož etiketě se nachází vedle fotografie a životopisu Sailora Jerryho i jeho typická „hula girl“, je destilován na amerických Panenských ostrovech. Na zadní etiketě zevnitř se nachází série různých dívek, které jsou…
Donpealo.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
399 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Sailor Jerry 0,7 L
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 603 Kč
Ušetříte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Popis produktu

Specifikace produktu Sailor Jerry Spiced Sailor Jerry Spiced Caribbean Rum je kořeněný karibský rum, který obsahuje podle původní receptury zázvor, skořici, hřebíček, vanilku a infuzi přírodní limety. Tento „námořnický rum“, na jehož etiketě se nachází vedle fotografie a životopisu Sailora Jerryho i jeho typická „hula girl“, je destilován na amerických Panenských ostrovech. Na zadní etiketě zevnitř se nachází série různých dívek, které jsou viditelné pouze po vypití tohoto lahodného tmavého moku. Právě díky těmto rozdílným zadním etiketám se Sailor Jerry Spiced Rum stal ve Spojených státech již i sběratelskou položkou a nyní v limitované edici v dárkové tubě která obsahuje smotaný plakát "hula girl", taktéž v několika tématických variacích určených pro sběratele.

Obj. alkoholu 40 %.

Sailor Jerry je jedním z nejoblíbenějších pravých námořnických kořeněných rumů. Je namíchán z klasických karibských rumů a ochucen exotickým kořením. Vůně je převážně vanilková se skořicí a máslovým karamelem. Chuť se rovněž vyznačuje rovněž skořicí, ale také muškátovým oříškem. Dlouhý suchý konec je doprovázen příjemnou sladkostí ozvláštněnou chutí křupavě připečeného karamelu.

Značka Sailor Jerry nejprve vznikla na počest Normana "Sailora Jerryho" Collinse jako módní značka ve Filadelfii spolupracující s umělci. Postupně se k této značně připojila i výroba pravého námořnického rumu, která značce dodala úplně jiný rozměr.

Norman „Sailor Jerry“ Collins se proslavil díky tetování a díky vlastní receptuře kořeněného rumu.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.