SAFESCAN 70
SAFESCAN 70

TOP 7 SAFESCAN 70

80% 1x
od 1 674 Kč

IDENTIFIKOVAT UV BEZPEČNOSTNÍ PRVKY BANKOVEK Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 70 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

TAKÉ RYCHLE OVĚŘIT PRŮKAZY TOTOŽNOSTI Safescan 70 nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV…

Euroking.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
1 674 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SAFESCAN 70
Výrobce: Safescan
Minimální cena: 1 674 Kč
Maximální cena: 1 759 Kč
Ušetříte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

IDENTIFIKOVAT UV BEZPEČNOSTNÍ PRVKY BANKOVEK Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. Safescan 70 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

TAKÉ RYCHLE OVĚŘIT PRŮKAZY TOTOŽNOSTI Safescan 70 nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE STARTU ZA HORKA PRO 3X DELŠÍ ŽIVOTNOST ŽÁROVKY Geniální technologie “horkého startu” Safescan 70 ztrojnásobuje obvyklou životnost UV žárovky při současném snížení spotřeby energie. Když zařízení zapnete, inteligentní systém předehřívá elektrody žárovky, což umožňuje zapínat a vypínat žárovku bez snižování její životnosti. Ideální pro vysokofrekvenční provoz.

UNIKÁTNÍ INTEGROVANÝ REFLEKTOR PRO OPTIMÁLNÍ VIDITELNOST Není třeba tlumit okolní zdroje ani přidávat další zdroje UV záření: Safescan 70 má jedinečný integrovaný reflektor, který téměř zdvojnásobuje množství UV světla, které dopadá na bankovky nebo na průkazy. Tím poskytuje nejlepší možný pohled na UV bezpečnostní prvky.

SILNÉ PODSVÍCENÍ PLOCHY PRO PODPORU OVĚŘENÍ Aby mohl Safescan 70 poskytovat komplexní ruční detekci padělků, je vybaven praktickou integrovanou oblastí s bílým světlem, které vám pomůže vizuálně identifikovat kovový použek, vodoznaky a mikrotisk zapracované do moderních bankovek. Díky 16 výkonným a přitom energeticky úsporným LED diodám podsvícená plocha jasně osvětluje tyto bezpečnostní prvky bankovek, a tak umožňuje rychlou a snadnou identifikaci.

AUTOMATICKÝ POHOTOVOSTNÍ REŽIM A AUTOMATICKÉ SPUŠTĚNÍ ŠETŘÍ ČAS A ENERGII Žádné další plýtvání životností žárovky nebo časem stráveným spínáním přepínače: Safescan 70 má pohybový senzor, který po 10 sekundách automaticky nastavuje zařízení do pohotovostního režimu. Jednoduše umístěte novou bankovku nebo průkaz totožnosti nad senzor, a Safescan 70 automaticky zapne svou záložní kapacitu, aby plně využil svou technologii “horkého startu”

MALÝ A STYLOVÝ Navrhli jsme Safescan 70 s ohledem na použití pultu. Jeho kompaktní rozměry zabírají vedle vaší pokladny minimální prostor, a jeho elegantní vzhled, dodávaný ve dvou odstínech šedé nebo v černé barvě, doplňuje každý obchodní interiér.

SAFESCAN 70

  • Výkonná UV lampa 9 W
  • S reflektorem pro extra vysokou kvalitu UV světla
  • Senzor pro automatické zapnutí / vypnutí šetří energii a zlepšuje životnost lampy
  • S technologií startu za horka pro 3 krát delší životnost lampy
  • Snadno vyměnitelná lampa
  • Velká plocha bílého světla (16 LED diod)
  • Vhodné pro všechny měny
  • Ověřuje UV prvky bankovek
  • Ověřuje vodoznaky, mikrotisk a kov

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze