MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Repelenty » Ostatní z kategorie repelenty » Srovnání cen S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

Ostatní z kategorie repelenty

S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

Hodnocení: 22x
  • 3.27273
EAN: 4000290908754

Off repelent proti komárům MR 100ml Off! rozprašovač repelentní přípravek v mechanickém rozprašovači zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům a klíšťatům až 4 hodiny. Nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Účinná látka: 7 g Deet ve 100 g prostředku. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78111
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

Nejlevnější nabídky

Specifikace S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

Kategorie Ostatní z kategorie repelenty
Výrobce S.C.JOHNSON
Nejnižší cena 79 Kč

OFF! Rozprašovač je repelentní přípravek, který vás ochrání před klíšťaty a komáry. Vhodný pro děti od 2 let. ... a dál?

Produkt S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml - parametry

Název produktu: S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml
Výrobce: S.C.JOHNSON
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.27 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 3.27273
Podrobný popis:

Off repelent proti komárům MR 100ml Off! rozprašovač repelentní přípravek v mechanickém rozprašovači zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům a klíšťatům až 4 hodiny. Nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Účinná látka: 7 g Deet ve 100 g prostředku. Návod pro použití: Při aplikaci držte nádobku ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže. Při použití na tvář a krk nejdříve nastříkejte prostředek do dlaní a poté ho rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty a ponožky. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými mateiály, lakovanými povrchy a plasty. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Upozornění: Používejte dle návodu. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Chraňte před mrazem a vysokými teplotami. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Pouze k vnějšímu použití. U malých dětí používejte šetrně a neaplikujte na jejich ruce. Při podráždění kůže přerušte používání. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby. Vyvarujte se nadměrnému používání. Při nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice. Zajistěte lékařské ošetření objeví-li se potíže. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Odpuzovač hmyzu - repelent. Lze koupit min. 2 ks. Buďte v bezpečí před dotěrným hmyzem. Pokud rádi navštěvujete přírodu nebo trávíte hodně času u vody, neměli byste zapomenout na pořádnou ochranu své pokožky a měli mít vždy po ruce tento odpuzovač hmyzu.Speciální repelent OFF! v mechanickém rozprašovači je vhodný pro děti díky jemnému složení a 7% koncentraci účinné látky DEET. Maximálně efektivně vás ochrání před komáry a klíšťaty až po dobu čtyř hodin. Je velice šetrný a nezanechává pocit mastnoty, přitom je lehce parfémovaný. Aplikace je opravdu snadná. Stačí nastříkat přípravek přímo na pokožku, kde vytvoří jemný ochranný film s velmi dlouhou účinností. Nenechte si kazit dovolenou či výlet otravnými klíšťaty a komáry. Tento repelent je vhodný pro děti od dvou let a neměl by být aplikován na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Parametry a specifikace:Objem:100 mlDávkovač:RozprašovačUrčení:Pro dospělé a děti od dvou let Je určen k ochraně před klíšťaty, bodavým hmyzem - komáry a ovády. Výrobek byl testován laboratorně i v terénu v oblastech s velkým výskytem hmyzu Státním zdravotním ústavem v Praze. Byl prokázán výborný a dlouhodobý účinek výrobku. Přípravek se nanáší v malém množství na nechráněná místa pokožky, na níž vytváří jemný ochranný film s velmi dlouhou účinností.

Dávkování

Dle potřeby. Přiložte k pokožce, kde chcete ochránit pokožku a stiskněte rozp


Přidat recenzi pro S.C.JOHNSON Off Delicate rozprašovač 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější repelenty:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.