MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy

Knihy

Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788075898883

Autor : Růžena Fikejzlová - Baumová, Růžena Fikejzlová-Baumová podnikla ve třicátých letech 20. století společně se svým manželem - zoologem, cestovatelem a spisovatelem Dr. Jiří Baumem - několik náročných cest po Evropě i v zámoří. „Japonsko očima ženy“ poskytuje unikátní pohled na tuto tichomořskou zemi v roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.896
skladem

Jaké má kniha
Japonsko očima ženy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Autor : Růžena Fikejzlová - Baumová, Růžena Fikejzlová-Baumová podnikla ve třicátých letech 20. století společně se svým manželem - zoologem, cestovatelem a spisovatelem Dr. Jiří Baumem - několik náročných cest po Evropě i v zámoří. „Japonsko očima ženy“ poskytuje unikátní pohled na tuto tichomořskou zemi v roce 1935, v době jejího imperiálního rozmachu a masivních společenských změn v předvečer druhé světové války.Druh sortimentu : eKniha, Japonsko očima ženy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 188 ... a dál?

Produkt Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy

Výrobek Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty nebo zkuste vyhledat Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy ve vyhledávání.

Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy - parametry

Název produktu: Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Růžena Fikejzlová - Baumová, Růžena Fikejzlová-Baumová podnikla ve třicátých letech 20. století společně se svým manželem - zoologem, cestovatelem a spisovatelem Dr. Jiří Baumem - několik náročných cest po Evropě i v zámoří.

„Japonsko očima ženy“ poskytuje unikátní pohled na tuto tichomořskou zemi v roce 1935, v době jejího imperiálního rozmachu a masivních společenských změn v předvečer druhé světové války.Druh sortimentu : eKniha, Japonsko očima ženy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 188


Přidat recenzi pro Růžena Fikejzlová: Japonsko očima ženy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.