Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Rutacid 20 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

Rutacid 20 tablet cena od 0 Kč

Rutacid 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím odstraňuje nebo zmírňuje potíže spojené s nadměrným vylučováním žaludeční kyseliny. Žvýkací tablety Rutacid obsahují hydrotalcit, který patří mezi nesystémově působící antacida. Hydrotalcit snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím odstraňuje nebo zmírňuje potíže spojené s ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Rutacid 20 tablet - parametry

Název produktu: Rutacid 20 tablet
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím odstraňuje nebo zmírňuje potíže spojené s nadměrným vylučováním žaludeční kyseliny. Žvýkací tablety Rutacid obsahují hydrotalcit, který patří mezi nesystémově působící antacida. Hydrotalcit snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím odstraňuje nebo zmírňuje potíže spojené s nadměrným vylučováním žaludeční kyseliny. Účinkuje velmi rychle a dlouhodobě díky speciální síťové a vrstvené struktuře účinné látky, ze které se uvolňují hořčíkové a hliníkové ionty podle koncentrace kyseliny v žaludku. Kromě toho, že neutralizují kyselinu, hydrotalcit deaktivuje pepsin, který váže žlučové kyseliny a lyzolecitin, které při refluxu přecházejí z dvanácterníku do žaludku a narušují žaludeční sliznici. Hydrotalcit posiluje bezpečnostní mechanismus a tím chrání žaludeční sliznici před agresivními činiteli a zároveň urychluje hojení poškozené žaludeční sliznice. Žvýkací tablety Rutacid odstraňují nebo snižují potíže, které jsou spojené s nadměrným vylučováním žaludeční kyseliny: snížení koncentrace kyseliny, pálení žáhypálení a bolest žaludku zánět žaludeční sliznice (gastritida), která je následkem stresu, nesprávné výživy přílišného požívání alkoholických nápojů nebo nesteroidních protizánětlivých léků. Žvýkací tablety Rutacid urychlují hojení žaludečních a dvanácterníkových ran a jsou účinné i při udržovací léčbě chronického ulcerózního onemocnění.

Žvýkací tablety Rutacid nikdy nepolykejte celé, ale vždy je jen pečlivě žvýkejte. Dospělí: užívejte 1 až 2 tablety 3x až 4x denně, hodinu po jídle a před spaním, respektive jakmile se objeví uvedené potíže. Děti ve věku 6 až 12 let: 1 tabletu 3x až 4x denně, hodinu po jídle a před spaním, respektive jakmile se objeví uvedené potíže. Žvýkací tablety Rutacid obsahují hydrotalcit, nesystémové antacidum (přípravek proti překyselení). Hydrotalcit snižuje kyselost žaludečních šťáv a tím ulehčuje či zmírňuje příznaky spojené s nadměrným vylučováním kyseliny v žaludku. Jeho účinek nastává rychle a trvá dlouho díky charakteristické síťovité struktuře účinné složky a uvolňování hořečnatých a hlinitých iontů v závislosti na množství kyseliny v žaludku.  Rutacid žvýkací tablety ulehčují či zmírňují příznaky, které jsou

následkem vylučování kyseliny v žaludku jako nestrávení kyseliny a

zpětný tok žaludečního obsahu; pálení žáhy; zánět

žaludeční sliznice, který je následkem stresu, nesprávné diety,

nadměrné konzumace alkoholu nebo užívání nesteroidních

protizánětlivých lé­ků. Zklidňuje poruchy spojené s nadbytečnou sekrecí žaludeční kyseliny, které se projevují zejména pálením žáhy, říháním a palčivou bolestí v okolí žaludku. Farmakoterapeutická skupina: Léčiva k terapii onemocnění spojených s poruchou acidity. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Rutacid žvýkací tablety 20 od Krka na www.GigaLekarna.cz za 70 Kč . Léky/trávení, překyselení žaludku/ Rutacid por.tbl.mnd.20x500mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.