Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Učebnice/Odborná literatura

Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikací Nemoc jako řeč duše pokračuje Rüdiger Dahlke ve své práci, kterou před více než deseti lety začal spolu s Thorwaldem Dethlefsenem v knize Nemoc jako Cesta. Lékař a psychoterapeut popisuje v této knize mnoho obrazů nemocí, které nebyly zahrnuty do první knihy. Cílem je opět to, aby čtenář sám uměl vyložit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Nemoc jako řeč duše
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše koupíte i tady

Specifikace Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 271 Kč

Publikací Nemoc jako řeč duše pokračuje Rüdiger Dahlke ve své práci, kterou před více než deseti lety začal spolu s Thorwaldem Dethlefsenem v knize Nemoc jako Cesta. Lékař a psychoterapeut popisuje v této knize mnoho obrazů nemocí, které nebyly zahrnuty do první knihy. Cílem je opět to, aby čtenář sám uměl vyložit symptomy a poznat jejich vztah k duševním příčinám. Nemoc jako řeč duše je pacienty i odbornými kruhy vyžádaným doplněním nového pojetí psychosomatiky, započatého prací Nemoc jako cesta. Autor se » ... a dál?

Produkt Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše - parametry

Název produktu: Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikací Nemoc jako řeč duše pokračuje Rüdiger Dahlke ve své práci, kterou před více než deseti lety začal spolu s Thorwaldem Dethlefsenem v knize Nemoc jako Cesta.

Lékař a psychoterapeut popisuje v této knize mnoho obrazů nemocí, které nebyly zahrnuty do první knihy. Cílem je opět to, aby čtenář sám uměl vyložit symptomy a poznat jejich vztah k duševním příčinám.

Nemoc jako řeč duše je pacienty i odbornými kruhy vyžádaným doplněním nového pojetí psychosomatiky, započatého prací Nemoc jako cesta. Autor se narodil roku 1951, studoval v Mnichově medicínu, promoval prací o psychosomatice dětského průduškového stma, následovalo další vzdělávání v přírodním lékařství a psychoterapii a dvanáctiletá spolupráce s Thorwaldem Dethlefsenem, která se týkala různých seminářů a společné knihy Nemoc jako cesta.

Rüdiger Dahlke vede kurzy půstu a meditací a semináře o psychosomatické medicíně. V roce 1990 založil spolu se svou ženou Lékařské centrum Johanniskirchen, v němž pracuje jako lékař a psychoterapeut. Publikace: Nemoc jako řeč duše-Význam a naděje chorobopisů - Význam a naděje chorobopisů - Ruediger Dahlke. Autor zde vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči

vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s

duševními příčinami nemoci. Tato kniha obsahuje velké množství

chorobopisů, přičemž doplňuje a rozšiřuje publikaci Nemoc jako

cesta. Ruediger Dahlke přispívá k novému chápání nemoci jako

psychosomatického procesu. Nemoc se naučíte vnímat jako

příležitost, jak uvést tělo a duši opět do harmonie a jak je v

harmonickém vztahu také udržet. Symptomy pojmete jako smysluplný

odkaz a jako učební látku, a nebudete mít důvod snažit se příznaky

chorob sprovodit ze světa. Dr. Ruediger Dahlke je lékař a

psychoterapeut, zabývající se psychosomatickou medicínou,

homeopatií a přírodní léčbou. Publikace: Nemoc jako řeč duše-Význam a naděje chorobopisů - Význam a naděje chorobopisů - Ruediger Dahlke.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.