ROYAL CANIN Konzerva Dog Gastro Intestinal GI 25400 g
ROYAL CANIN Konzerva Dog Gastro Intestinal GI 25400 g

13. Nejprodávanější
ROYAL CANIN Konzerva Dog Gastro Intestinal GI 25400 g

od 83 Kč
Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.* proteinů), prebiotik mannooligosacharidů, vlákniny a rybího oleje k zajištění maximální snášenlivosti.Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům psa a umožňuje podávat menší porce krmiva. Trávicí trakt tak není přetěžován. Pomáhá také při rekonvalescenci nabrat zpět původní hmotnost.Vysoká hustota energie umožňuje pokrytí energetických požadavků psa a zároveň pomáhá snížit množství…
Fera24.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
83 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ROYAL CANIN Konzerva Dog Gastro Intestinal GI 25400 g
Výrobce: ROYAL CANIN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetříte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Parametry

Druh krmiva: konzerva, granule
Věk psa: pro dospělé

Vlastnosti

Hypoalergenní: Ne
Lisované za studena: Ne
Holistické: Ne
Monoproteinové: Ne

Popis produktu

  • Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.* proteinů), prebiotik mannooligosacharidů, vlákniny a rybího oleje k zajištění maximální snášenlivosti.
  • Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům psa a umožňuje podávat menší porce krmiva. Trávicí trakt tak není přetěžován. Pomáhá také při rekonvalescenci nabrat zpět původní hmotnost.
  • Vysoká hustota energie umožňuje pokrytí energetických požadavků psa a zároveň pomáhá snížit množství krmiva podaného v porci, čímž se snižuje zatížení trávicí soustavy. Pomáhá také podporovat váhový přírůstek v období rekonvalescence.
  • Synergický komplex antioxidantů omezuje oxidační stres a ničí volné radikály.
SLOŽENÍ: maso a živočišné produkty, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, kvasnice.DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín D3: 380 mj., E1 (Železo): 7 mg, E2 (Jód): 0,35 mg, E4 (Měď): 2,3 mg, E5 (Mangan): 2 mg, E6 (Zinek): 21 mg.ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 8,5% - Obsah tuku: 6,5% - Hrubý popel: 2% - Hrubá vláknina: 1,5% - Vlhkost: 75% - Metabolizovatelná energie: 1088 kcal/kg - Sodík (Na): 0,09% - Draslík (K): 0,26% - Esenciální omega 6 mastné kyseliny: 0,95% a esenciální omega 3 mastné kyseliny (EPA/DHA): 0,08%. Royal canin VD Canine Gastro Intestinal podávejte při: Chronický a akutní průjem Rekonvalescence Idiopatické střevní záněty (IBD) Kolitida Anorexie V případě akutního onemocnění vyžaduje regenerace střevních klků nutriční léčbu trvající alespoň tři týdny. V případě chronického onemocnění může být nutné nebo prospěšné krmit touto dietou doživotně. K optimalizaci trávicích funkcí by se doporučená denní dávka měla rozdělit na několik menších porcí. Znaky krmiva Royal canin VD Canine Gastro Intestinal: Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah. Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P. proteinů), prebiotik (fruktooligosacha­ridů a manno-oligosacharidů), řepných řízků, rýže a rybího oleje k zajištění maximální snášenlivosti. Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům rostoucích štěňat a umožňuje podávat menší porce krmiva. Trávicí trakt tak není přetěžován Psi trpící trávicími potížemi mají často sníženou chuť k jídlu a hubnou. Vysoká chutnost krmiva podporuje jeho spontánní příjem a urychluje tak rekonvalescenci a uzdravení. Kyselina eikosapentanová a dokosahexanová, mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega 3), přispívají k dobrému stavu trávicího systému. Royal Canin VD Canine Gastro Intest 400g konz

GASTRO-INTESTINAL je kompletním dietním krmivem pro psy, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci. Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah.

Indikace: Chronický a akutní průjem Idiopatické střevní záněty (IBD) Malabsorbce Maldigesce Reko

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.