MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Rowatinex 20 tablet

Ostatní z kategorie léky

Rowatinex 20 tablet

Hodnocení: 12x
 • 3.41667
EAN: 5390387701061

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Informace pro nemocného, čtěte pozorně!ROWATINEXMěkké tobolkyDržitel rozhodnutí o registraci a výrobce:Rowa Pharmaceuticals Ltd., Newtown, Bantry, Co.Cork, Irsko SLOŽENÍ:1 měkká tobolka obsahuje:Léčivé látkyPinenum ) 24,8 mgPinenum ß 6,2 mgCamphenum 15,0 mgCineolum 3,0 mgFenchonum 4,0 mgBorneolum ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.84541
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Rowatinex 20 tablet

Rowatinex 20 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,4
 • 3.41667

Na základě 12 hodnocení

69 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Rowatinex 20 tablet

 • opravdu pomáhá
 • dobře se užívá
 • nástup léku
 • užívala jsem ho po operaci, naprostá spokojenost

 • trochu dražší

Čerstvá hodnocení Rowatinex 20 tablet

 • 3

Pavla, 17. července 2015

Močové záněty mně pronásledují celý život. Zkoušela jsem i tento přípravek tedy. Nejvíc mi pomohla dieta a pití čaje z koupených bylin v lékárně - recept od "báby kořenářky"


Specifikace Rowatinex 20 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce Rowa Pharmaceuticals
Nejnižší cena 143 Kč

Rowatinex 20 kapslí od Rowa na GigaLékárna.cz za 143 Kč . ... a dál?

Produkt Rowatinex 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Rowatinex 20 tablet - parametry

Název produktu: Rowatinex 20 tablet
Výrobce: Rowa Pharmaceuticals
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.42 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
 • 3.41667
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Informace pro nemocného, čtěte pozorně!ROWATINEXMěkké tobolkyDržitel rozhodnutí o registraci a výrobce:Rowa Pharmaceuticals Ltd., Newtown, Bantry, Co.Cork, Irsko SLOŽENÍ:1 měkká tobolka obsahuje:Léčivé látkyPinenum ) 24,8 mgPinenum ß 6,2 mgCamphenum 15,0 mgCineolum 3,0 mgFenchonum 4,0 mgBorneolum 10,0 mgAnetholum 4,0 mgPomocné látky: Panenský olivový olej, želatina, glycerol 85%, sodná sůl ethylparabenu, sodná sůl propylparabenu, oranžová žluť E 110, chinolinová žluť E 104, čištěná voda INDIKAČNÍ SKUPINA:Antiseptika, desinficiencia CHARAKTERISTIKA:ROWATINEX je směs terpenů, která zvyšuje vylučování moče, zmírňuje křeče močových cest a umožňuje rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Je účinná při akutních a chronických zánětech močových cest a překrvením ledvin přispívá ke zvýšenému vylučování moči. INDIKACE:ROWATINEX se používá po poradě s lékařem k léčbě akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest, ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Bez porady s lékařem je vhodný při ledvinových a močových kamenech u dospělých, kdy napomáhá k jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování. KONTRAINDIKACE:Nejsou známy. Přípravky by neměly být podávány ženám v prvních 3 měsících těhotenství a po dobu kojení.  NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:ROWATINEX je zpravidla velmi dobře snášen. U osob přecitlivělých na některou jeho složku se mohou objevit mírné alergické kožní reakce.Ve zcela ojedinělých případech byly popsány žaludeční obtíže a nevolnost. Při případném výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem. INTERAKCE:ROWATINEX může ovlivňovat účinek léků používaných ke srážlivosti krve a léků, které jsou jsou metabolizovány v játrech nebo v ledvinách.Bez porady s lékařem nepoužívejte současně s tímto přípravkem žádné volně prodejné přípravky. Pokud vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že užíváte ROWATINEX. DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍ:Nedoporučí-li lékař jinak:Dospělí: 3 až 4krát denně 1 tobolku před jídlem.Děti od 6 do 14 let: 1 až 2krát denně 1 tobolku před jídlem.UPOZORNĚNÍ:ROWATINEX obsahuje barvivo oranžovou žluť, které může způsobit alergické reakce. ROWATINEX není vhodný pro pacienty s těžkými a opakovanými kolikami, se zástavou močení a tvorby moči a při těžkých a recidivujících infekcích močových cest.Přípravek ROWATINEX je určen pouze k vnitřnímu užití. V případě předávkování kontaktujte lékaře. UCHOVÁVÁNÍ:Při teplotě do 25°C.  VAROVÁNÍ:Přípravky nesmějí být používány po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí! BALENÍ: 20 tobolek ROWATINEX Přípravek kombinující přírodní monoterpeny: pinenum, camphenum, cineolum, phenchonum, borneolum, anetholum a olivový olej, pro ochranu před infekcemi  a záněty močových cest. Léčí infekce a záněty a zároveň brání před vznikem sekundárních infekcí. Působí spazmolyticky a protizánětlivě. Ulevuje od bolesti, zlepšuje fungování ledvin, je pomocníkem při rozpouštění


Zkušenosti s Rowatinex 20 tablet

Iva, 20. července 2015


PRO:   užívala jsem ho po operaci, naprostá spokojenost
PROTI:   nic

doporučuji
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Pavla, 17. července 2015Močové záněty mně pronásledují celý život. Zkoušela jsem i tento přípravek tedy. Nejvíc mi pomohla dieta a pití čaje z koupených bylin v lékárně - recept od "báby kořenářky"
Hodnocení:
 • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Karel, 17. července 2015


PRO:   nástup léku
  účinek

Pomáhá, kvalitní produkt. Doporučuji
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Honza_1987, 17. července 2015


PRO:   účinek
PROTI:   Cena

Pro toho kdo trpí záhněty tak je to dobrá volba
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

V&T, 17. července 2015


PRO:   opravdu pomáhá
  dobře se užívá
PROTI:   trochu dražší

celkově jsme spokojeni, pomohl se zánětem
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Rowatinex 20 tablet

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.