Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory

Knihy

Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory

Hodnocení: 1x
  • 4

Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory - Rosina Jozef, Vránová Jana, Kolářová Hana, Stanek Jiří. Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory koupíte i tady

Specifikace Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 227 Kč

Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro studenty bakalářského studia biomedicínských a technických oborů, realizovaných na vyšších odborných a vysokých školách technického i přírodovědného zaměření. Studenti po jejím prostudování pochopí fyzikální zákonitosti biologických jevů a budou schopni je aplikovat » ... a dál?

Produkt Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory

Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory - parametry

Název produktu: Rosina Jozef a: Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 334 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory - Rosina Jozef, Vránová Jana, Kolářová Hana, Stanek Jiří. Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro studenty bakalářského studia biomedicínských a technických oborů, realizovaných na vyšších odborných a vysokých školách technického i přírodovědného zaměření. Studenti po jejím prostudování pochopí fyzikální zákonitosti biologických jevů a budou schopni je aplikovat ve zdravotnickém prostředí. Jde o jedinečnou publikaci, která nahradí úspěšnou knihu Biofyzika pro studenty zdravotnických oborů a bude důležitou učebnicí na současném trhu s odbornou literaturou, zaměřenou na nelékařské zdravotnické profese. Autoři jsou zkušení pedagogové, kteří vydali již několik učebnic v oboru lékařské biofyziky. Biofyzika - Pro zdravotnické a biomedicínské obory - Rosina Jozef, Vránová Jana, Kolářová Hana, Stanek Jiří od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.