MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Rum » Srovnání cen Ron del Barrilito 0,7 L

Rum

Ron del Barrilito 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 4

Ron del Barrilito je vyráběn na ostrově Portoriko v srdci Karibiku, na jednom z prvních míst v Americe, kde se začalo dařit cukrové třtině. Na konci 18. století darovala španělská koruna úrodnou půdu známou jako Hacienda Santa Ana v Bayamón na severu ostrova Fernandu Ferandovi, veliteli španělského námořnictva,který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Ron del Barrilito 0,7 L

Specifikace Ron del Barrilito 0,7 L

Kategorie Rum
Nejnižší cena 990 Kč

Ron del Barrilito je vyráběn na ostrově Portoriko v srdci Karibiku, na jednom z prvních míst v Americe, kde ze začalo dařit cukrové třtině. V současnosti vyrábí Fenándezova rodina rum přesně stejnou cestou jako před 100 lety, s použitím shodného tajného receptu. Jako mnoho jiných i tento rum stárne metodou pomalého nerušeného zrání, kde je část uloženého rumu ztracena vypařováním. Této odpařené části se říká andělský podíl a v případě rumu Barrilito se již rum do sudů během zrání nedoplňuje. Odpařené » ... a dál?

Produkt Ron del Barrilito 0,7 L

Není to ono?

Ron del Barrilito 0,7 L - parametry

Název produktu: Ron del Barrilito 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 990 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ron del Barrilito je vyráběn na ostrově Portoriko v srdci Karibiku, na jednom z prvních míst v Americe, kde se začalo dařit cukrové třtině. Na konci 18. století darovala španělská koruna úrodnou půdu známou jako Hacienda Santa Ana v Bayamón na severu ostrova Fernandu Ferandovi, veliteli španělského námořnictva,který se vyznamenal v bitvách s piráty. Fernándezova rodina započala s výrobou rumu z panenského medu cukrové třtiny. Vedle sudů, ve kterých byl uložen rum k nerušenému zrání, byl rum plněn i do menšího soudků pro osobní potřebu. Když chtěli poctít své hosty, byli často dotazováni na ten rum, který měl tu jedinečnou chuť, na ten ze soudku, na Barrilito. V současnosti vyrábí Fenándezova rodina rum přesně stejnou cestou jako před 200 lety, s použitím shodného tajného receptu. Jako mnoho jiných i tento rum stárne metodou pomalého nerušeného zrání, kde je část uloženého rumu ztracena vypařováním. Této odpařené části se říká andělský podíl a v případě rumu Barillito se již rum do sudů během zrání nedoplňuje. Odpařené množství rumu může dosáhnout až 40 %, jinými slovy je skoro polovina destilovaného rumu ztracena. Rum, který zůstává uchován v soudku, je zde nazýván Andělský poklad s výjimečnou, ojedinělou charakteristickou chutí a je vyráběn v limitovaných edicích. Ron del Barrilito Superior Especial je blendem 6–10letých rumů, stařených metodou nerušeného zrání.


Přidat recenzi pro Ron del Barrilito 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.