Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Roman Pytelka: Právě teď

Knihy poezie

Roman Pytelka: Právě teď

Hodnocení: 1x
  • 5

Každý rukopis, který se dostane do nakladatelství přináší nové myšlenky. Největším dobrodružstvím jsou autorské prvotiny. Roman Pytelka je mladý člověk a přichází se sbírkou básní „Právě teď“. Snaží se poctivě o čistou poezii. Je přímočarý, nahlíží na denní život kolem sebe očima svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88351
skladem

Jaké má kniha
Právě teď
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Pytelka: Právě teď koupíte i tady

Specifikace Roman Pytelka: Právě teď

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 105 Kč

Každý rukopis, který se dostane do nakladatelství přináší nové myšlenky. Největším dobrodružstvím jsou autorské prvotiny. Roman Pytelka je mladý člověk a přichází se sbírkou básní „Právě teď“. Snaží se poctivě o čistou poezii. Je přímočarý, nahlíží na denní život kolem sebe očima svého věku v době, kdy je málo času na poezii. Umí se zastavit ve chvílích, kdy všichni někam spěchají a zachytit krásu života. Sbírka Romana Pytelky má plné právo ucházet se o přízeň čtenářů poezie. Autor se jistě nezastaví na pomyslném » ... a dál?

Produkt Roman Pytelka: Právě teď

Roman Pytelka: Právě teď - parametry

Název produktu: Roman Pytelka: Právě teď
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Každý rukopis, který se dostane do nakladatelství přináší nové myšlenky. Největším dobrodružstvím jsou autorské prvotiny. Roman Pytelka je mladý člověk a přichází se sbírkou básní „Právě teď“. Snaží se poctivě o čistou poezii. Je přímočarý, nahlíží na denní život kolem sebe očima svého věku v době, kdy je málo času na poezii. Umí se zastavit ve chvílích, kdy všichni někam spěchají a zachytit krásu života. Sbírka Romana Pytelky má plné právo ucházet se o přízeň čtenářů poezie. Autor se jistě nezastaví na pomyslném prahu. „Právě teď“ půjde určitě dál. Právě teď Právě teď se cosi děje Právě teď jako stéblo ve větru chvěje se náš život Život který hýčkáme kterým mrháme Jako jediný je jenom náš Sakra tak se snaž! (klopýtání navzdory 2014-2010)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.