Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace

Knihy naučná literatura

Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace

Hodnocení: 1x
  • 4

  Anotace Pokud chcete získat perfektní paměť, lépe se koncentrovat a zvýšit svou duševní výkonnost, v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to. Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých cvičeních a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace koupíte i tady

Specifikace Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

Autor : Roland R. Geisselhart, Christiane Burkart, Druh sortimentu : Kniha, Trénink paměti a koncentrace, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112 ... a dál?

Produkt Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace

Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace - parametry

Název produktu: Roland Geisselhart: Trénink paměti a koncentrace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  Anotace Pokud chcete získat perfektní paměť, lépe se koncentrovat a zvýšit svou duševní výkonnost, v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to. Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých cvičeních a příkladech zjistíte, jak ji trénovat a stále zlepšovat. Naučíte se lépe si pamatovat čísla a termíny schůzek, jména a obličeje, delší seznamy i abstraktní pojmy a zlepšíte si i své řečnické schopnosti. Dále poznáte, že předpokladem vysoké duševní výkonnosti je rovnováha mezi soustředěním a uvolněním a naučíte se jí dosahovat. Dozvíte se, jakými technikami můžete výrazně zlepšit svou koncentraci a jak ji trénovat a zvyšovat v každodenním životě. Nakonec zjistíte, jak můžete dosáhnout špičkové paměti a perfektní koncentrace díky fantazii. První pozitivní změny zaznamenáte již po několika stránkách, a po přečtení knihy a provedení uvedených cvičení se pak budete divit, jak výrazně rozšíříte svou kapacitu a v kolika oblastech svého života z toho budete těžit.   Z obsahu O autorech 9 Předmluva 11 1. kapitola První kroky k získání perfektní paměti 13 Jak dobrou máte paměť? 14 Trénujte prosím! 15 Proč trénink paměti? 15 Jak pracovat s touto knihou 16 Zvyšování paměťových schopností 17 První krok: Spojujte si pojmy s představami 17 Námi navržený příběh 18 Proč jste si tuto řadu předmětů teď dokázali zapamatovat mnohem snáz? 19 Tipy a triky pro další cvičení 21 Druhý krok: Zapamatovat si delší seznamy 23 Jak si zachovat přehled pomocí fantazie 24 Jak můžete fantazii trénovat? 25 Jaké výhody mají názorné představy? 26 Jak si zapamatujete i abstraktní pojmy 27 2. kapitola Trénink se symboly čísel 29 Využijte dlouhodobou paměť 30 Nezapomenutelné věci nám utkví déle 30 Ukládání pomocí systému: deset symbolů čísel 31 Jak si zapamatujete symboly čísel od jedné do deseti 31 Seznamy, seznamy, seznamy a ještě mnohem víc 35 Důležité je významové spojení! 37 Jak si zapamatovat více seznamů 38 Jak si zapamatovat ještě víc a rychleji 40 Jak si hravě zapamatujete i dvacet věcí 40 Jak si pomocí symbolů uložit zprávy 42 Ještě rychleji s technikou „blesku“ 42 Flexibilní vyvolávání argumentů 43 Pořadí nerozhoduje 43 Neztratit nit 44 Ne vždy jde všechno podle plánu 45 3. kapitola Jak své schopnosti rozvinete ještě víc 47 Cesta k úspěchu s využitím všech pěti smyslů 48 Je dobré trénovat s někým 50 Nebraňte se nápadům! 52 Zlepšete své řečnické schopnosti 53 Konečně si budete pamatovat jména a obličeje 54 Jak si spolehlivě zapamatujete nová jména 54 Spojování jmen a obličejů 57 Jak si spolehlivě zapamatovat čísla a termíny schůzek 61 Jak si zapamatovat dlouhá čísla a nekonečné seznamy 62 Jak si suverénně pamatovat schůzky 64 4. kapitola Předpoklady pro duševní výkonnost 67 Jak najít správnou rovnováhu mezi soustředěním a uvolněním 68 Tipy pro potřebnou rovnováhu 68 Starejte se o tělo i o duši! 68 Jak cíleně relaxovat 70 Důležité: Tu a tam vědomě vypnout 70 Jak rychle umíte


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.