Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ROBITUSSIN sirup 100 ml

Léky

ROBITUSSIN sirup 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Robitussin expectorans na odkašlávání rozpouští a uvolňuje vazký hlen v průduškách a napomáhá odkašlávání výrobce Ivax Pharmaceuticals s.r.o., Opava, ČR. držitel registračního rozhodnutí Wyeth Whitehall Export GmbH, Srorchengasse 1, A-1150 Vídeň, Rakousko. složení - (zpravidla) účinné látky Guaifenesinum 100 mg v 5 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ROBITUSSIN sirup 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 116 Kč

Lék na odkašlávání, který pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. Určen pro dospělé a děti od 2 let. ... a dál?

Produkt ROBITUSSIN sirup 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ROBITUSSIN sirup 100 ml - parametry

Název produktu: ROBITUSSIN sirup 100 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 137 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Robitussin expectorans na odkašlávání rozpouští a uvolňuje vazký hlen v průduškách a napomáhá odkašlávání výrobce Ivax Pharmaceuticals s.r.o., Opava, ČR. držitel registračního rozhodnutí Wyeth Whitehall Export GmbH, Srorchengasse 1, A-1150 Vídeň, Rakousko. složení - (zpravidla) účinné látky Guaifenesinum 100 mg v 5 ml sirupu. složení - pomocné látky Glycerol, sodná sůl karmelózy, natrium-benzoát, karamel, kyselina citronová, ethanol 96% (V/V), levomenthol, roztok maltitolu, višňové aroma, sorbitol 70% krystalizující, natrium-cyklamát, draselná sůl acesulfamu, čištěná voda. indikační skupina Expektorans, mukolytikum. charakteristika Robitussin expectorans na odkašlávání rozpouští a uvolňuje vazký hlen v průduškách a napomáhá odkašlávání. Informace pro diabetiky: je nepravděpodobné, že by sladidla obsažená v přípravku mohla ovlivnit Vaši cukrovku. Nepodporuje tvorbu zubního kazu. indikace nebo použití (parafarm.) Robitussin expectorans na odkašlávání užívejte pro snadnější odkašlávání, trpíte-li průduškovým kašlem doprovázeným tvorbou vazkého, těžko vykašlatelného hlenu. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 2 let. kontraindikace Přípravek neužívejte, jste-li přecitlivělí (alergičtí) na kteroukoliv složku přípravku. Myasthenia gravis. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 2 let. nežádoucí účinky Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, mohou se však po něm vyskytnout zažívací potíže. Velmi vysoké dávky způsobují nevolnost a zvracení. Objeví-li se jakékoliv neobvyklé potíže, poraďte se s lékařem. interakce Neužívejte současně s přípravkem Robitussin expectorans na odkašlávání jiné léky proti kašli. Zvyšuje účinnost léků na uklidnění a na spaní a léků, které snižují svalové napětí. dávkování Nedoporučí-li lékař jinak, řiďte se následujícím dávkovacím schématem: Dospělí a děti od 12 let, starší pacienti: 10 ml každé 4 hodiny. Děti 6-12 let: 5 ml každé 4 hodiny. Děti 2-6 let: 2,5 ml každé 4 hodiny. Přípravek není určen dětem do 2 let. Nepřekračujte doporučenou dávku! Vynechanou dávku užijte co nejdříve, ale interval mezi dávkami nezkracujte a výši dávek neměňte. způsob použití K perorálnímu podání. Po odměření jednotlivé dávky přiloženou odměrkou sirup vypijte. předávkování V případě předávkování nebo náhodného požití dítětem vyhledejte lékaře. upozornění (příbalový leták) Jestliže Vaše potíže přetrvávají déle než týden, onemocnění je doprovázeno vysokou horečkou nebo pokud se objeví jakékoliv jiné neobvyklé potíže, poraďte se s lékařem. Přípravek obsahuje etanol, který může ovlivnit Vaši schopnost řídit motorová vozidla a obsluhovat stroje. uchovávání (příbalový leták) Uchovávejte při teplotě do 25 st. C, chraňte před mrazem. varování (příbalový leták) Přípravek nepoužívejte, je-li při koupi poškozen uzávěr lahvičky. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. balení (příbalový leták) 50 ml (nebo: 100 ml) sirupu, odměrka. Lék na odkašl


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.