Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robin Eggar: Komando

Próza - beletrie

Robin Eggar: Komando

Hodnocení: 1x
  • 4

Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější - Robin Eggar. Třicet tři mladých mužů nastoupilo 4. září do výcvikového střediska komanda v Lympstone v Devonu. Byli pečlivě vybraní, bystří, svrchovaně zdatní a vysoce motivovaní a sdíleli jedinou žhavou touhu – stát se důstojníky komanda královské námořní pěchoty. Jeden ze tří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Komando
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robin Eggar: Komando koupíte i tady

Specifikace Robin Eggar: Komando

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 96 Kč

33 mladých mužů nastoupilo 4. září 1991 do výcvikového střediska komanda v Lympstone v Devonu. Byli bystří, zdatní, vysoce motivovaní a sdílející jedinou žhavou touhu – stát se důstojníky komanda kr ... a dál?

Produkt Robin Eggar: Komando

Robin Eggar: Komando - parametry

Název produktu: Robin Eggar: Komando
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 158 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější - Robin Eggar. Třicet tři mladých mužů nastoupilo 4. září do výcvikového střediska komanda v Lympstone v Devonu. Byli pečlivě vybraní, bystří, svrchovaně zdatní a vysoce motivovaní a sdíleli jedinou žhavou touhu – stát se důstojníky komanda královské námořní pěchoty. Jeden ze tří bude neúspěšný. Výcvik důstojníka královské námořní pěchoty je nejdelší, nejnáročnější vojenský výcvik na světě. Mladí muži přicházejí z ulice a o patnáct měsíců později odcházejí jako elita mezi elitními, vysoce vycvičení velitelé nejlepších bojových jednotek ve vojenské historii. Důstojníci námořní pěchoty podstupují náročnější a sofistikovanější výcvik než ostatní vojáci, protože jen tehdy mohou získat nutný respekt od mužů, kteří nosí zelený baret komanda. Výsledkem je velmi zvláštní voják, který může spojit mozek se sílou svalů, který se podíval hluboko do své vlastní duše a je spokojený s tím, co tam viděl. Robin Eggar sledoval tyto mladé muže od prvního do posledního dne výcviku. Jeho unikátní přístup mu umožnil vidět to, co je za drilem a leskem vojenského života až k triumfům a tragédiím vlčí smečky, kde se věci vždycky nestávají tak, jak se čeká. Pod intenzivním klaustrofobickým hledáčkem výcviku jsou mladí muži, kteří často nemají nic společného, nuceni spoléhat jeden na druhého, aby přežili. Je to příběh sdílených nesnází, bolesti, se kterou se setkají a kterou překonají, příběh o tom, jak jsou podrobení zkouškám za hranice možnosti, o vzájemné podpoře a pomoci. I silní se mohou změnit na slabé, lajdáci někdy triumfují, někdy padnou a někdy jsou postrčeni. Tato smečka se může obrátit proti svým vlastním členům, zatímco požadavky kurzu se strašně odrazí v osobních vztazích. Na konci jak kvůli úspěchům, tak nezdarům už nikdy nebude nic stejné. Komando - Přežijí jen ti nejzdatnější - Robin Eggar od nakladatelství v kategorii Encyklopedie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz 33 mladých mužů nastoupilo 4. září 1991 do výcvikového střediska komanda

v Lympstone v Devonu. Byli bystří, zdatní, vysoce motivovaní a sdílející jedinou

žhavou touhu – stát se důstojníky komanda královské námořní pěchoty. Jeden

ze tří však bude neúspěšný...Podtitul: Přežijí jen ti nejzdatnějšíAutor: Robin EggarISBN: 978-80-206-1255-7Počet stran: 356Rozměry: 232,0 x 162,0 x 35,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.