Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Karlík: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Knihy

Robert Karlík: Tepelné čerpadlo pro váš dům cena od 0 Kč

Robert Karlík: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tepelné čerpadlo pro váš dům - Robert Karlík. Cílem publikace je seznámit čtenáře s problematikou a uplatněním tepelného čerpadla jako zdroje tepla pro vytápě-ní rodinného domu. V první části se čtenář dozví co je to tepelné čerpadlo a jeho princip, pár slov o historii a vzni-ku. Další část knihy je věnována ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Robert Karlík: Tepelné čerpadlo pro váš dům - parametry

Název produktu: Robert Karlík: Tepelné čerpadlo pro váš dům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tepelné čerpadlo pro váš dům - Robert Karlík. Cílem publikace je seznámit čtenáře s problematikou a uplatněním tepelného čerpadla jako zdroje tepla pro vytápě-ní rodinného domu. V první části se čtenář dozví co je to tepelné čerpadlo a jeho princip, pár slov o historii a vzni-ku. Další část knihy je věnována rozdělení tepelných čerpadel dle způsobu odběru primárního tepla a způsobu pře-dávání tepla do vnitřního prostředí. Zdrojům nízkopotenciálního tepla je věnována samostatná kapitola, pro zdůraz-nění jejich důležitosti při výběru správného způsobu a ukazuje praktické řešení při samotné realizaci. V další části se kniha podrobněji zabývá optimálním návrhem tepelného čerpadla s ohledem na stav objektu a jeho požadavku na provoz. Poukazuje na specifické stránky provozu tepelného čerpadla ve spolupráci s topnou soustavou a s dalšími zdroji tepla v domě. Na jednoduchém příkladu je demonstrativně ukázáno, jak celý proces návrhu tepelného čerpa-dla probíhá. Součástí publikace je i ekonomický rozbor provozu a investičních nákladů spojených s instalací tepel-ného čerpadla. Tento rozbor se věnuje jak porovnání mezi jednotlivými typy tepelných čerpadel, tak porovnání s ostatními zdroji tepla. Nedílnou součástí je i zmínka o nových trendech ve využívání tepelných čerpadel. Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace. Tepelné čerpadlo pro váš dům - Robert Karlík od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Robert Karlík, Druh sortimentu : Kniha, Tepelné čerpadlo pro váš dům, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112 GRADA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 112 str. - ISBN: 978-80-247-2720-2 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.