MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Bryndza: Dívka v ledu

Knihy

Robert Bryndza: Dívka v ledu

Hodnocení: 21x
  • 4
EAN: 9788027103706

Jezero v jižní části Londýna vydává temné svědectví. Krásná dívka z prominentní rodiny byla zavražděna. Šéfinspektorka Erika Fosterová objevuje souvislost s vraždami tří prostitutek, které někdo svázal, uškrtil a pohodil do londýnských vodních nádrží. Je nějaká souvislost mezi vlivným otcem mrtvé dívky a krutým osudem tří imigrantek? Čím blíž Erika Fosterová postupuje k pravdě, tím blíže se vrah dostává k ní. Jaké tajemství skrývá Dívka v ledu? Prozradí Robert Bryndza ve světovém bestselleru. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.86325
skladem

Jaké má kniha
Dívka v ledu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Robert Bryndza: Dívka v ledu

Specifikace Robert Bryndza: Dívka v ledu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 288 Kč

Její pootevřené rty jako by se chystaly promluvit. Její mrtvé tělo zamrzlé v ledu... A není jediná. Skvělý thriller s nečekanou zápletkou, který nedokážete odložit! ... a dál?

Produkt Robert Bryndza: Dívka v ledu

Robert Bryndza: Dívka v ledu - parametry

Název produktu: Robert Bryndza: Dívka v ledu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 21 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dívka v ledu - Robert Bryndza Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, s mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu? z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Světové detektivky od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Jednoho krásného mrazivého rána je na jezeře v botanické zahradě nalezena mrtvola. Obětí vraždy je krásná mladá dívka z prominentní a vlivné rodiny. Případ dostává na starost Erica Fosterová, která se vrací k útvaru po dlouhé zdravotní dovolené. Vyšetřování je vzhledem k dívčině rodině pod bedlivým dozorem novinářů a policisté pracují pod velkým tlakem. Uchylují se dokonce k mírně kontroverzním metodám, které ale přinesou ovoce, ovšem jiné, než všichni čekali. Místo vraha vyplývá najevo jakási spojitost mezi vraždou dívky z exkluzivní třídy a mrtvolami imigrantek, které se v chudé londýnské čtvrti živily prostitucí. Skandál je na spadnutí, řešení v nedohlednu a Erica vzhledem k nedávné minulosti, kdy přišla při policejním zásahu pod jejím vedením o manžela a několik kolegů, balancuje na ostří nože. Robert Bryndza je britský autor, který žije trvale na Slovensku. Dívka v ledu je první z detektivní série s vyšetřovatelkou Ericou Fosterovou, po celém světě se prodalo přes milión výtisků a byl přeložen do pětadvaceti jazyků.

Stylový reproduktor Rockbox Brick XL Fabriq Edition od Fresh ´n Rebel je, jak už název napovídá, zvětšený model Brick s ještě bohatším zvukovým projevem. Vydrží až 15 hodin přehrávání, snadno se ovládá tlačítky na horní straně a LED indikace baterie vám podá informace o jejím stavu.


Přidat recenzi pro Robert Bryndza: Dívka v ledu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.