Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Robert Bryndza: Dívka v ledu

Knihy

Robert Bryndza: Dívka v ledu

Hodnocení: 20x
  • 4

Jezero v jižní části Londýna vydává temné svědectví. Krásná dívka z prominentní rodiny byla zavražděna. Šéfinspektorka Erika Fosterová objevuje souvislost s vraždami tří prostitutek, které někdo svázal, uškrtil a pohodil do londýnských vodních nádrží. Je nějaká souvislost mezi vlivným otcem mrtvé dívky a krutým osudem tří imigrantek? Čím blíž Erika Fosterová postupuje k pravdě, tím blíže se vrah dostává k ní. Jaké tajemství skrývá Dívka v ledu? Prozradí Robert Bryndza ve světovém bestselleru. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Dívka v ledu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Bryndza: Dívka v ledu koupíte i tady

Specifikace Robert Bryndza: Dívka v ledu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 335 Kč

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné » ... a dál?

Produkt Robert Bryndza: Dívka v ledu

Robert Bryndza: Dívka v ledu - parametry

Název produktu: Robert Bryndza: Dívka v ledu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 1 186 Kč
Ušetríte až: 851 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dívka v ledu - Robert Bryndza Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu? z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Světové detektivky od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!Robert Bryndza je britský autor, žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho kniha Dívka v ledu je prvním dílem série strhujících krimithrillerů s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou jako hlavní protagonistkou.Pod ledem v jezeře, které se nachází v jižní části Londýna, byla nalezena mladá krásná dívka. Policie v krátké době odhalila, že se jedná o prominentní dceru aristokratické, bohaté a vlivné rodiny.Vyšetřování je svěřeno šéfinspektorce Fosterové, která po delší pauze nastoupila opět do služby. Erika Fosterová přišla při svém posledním případu o manžela a celé vyšetřování skončilo katastrofou, ze které se dlouho nemohla vzpamatovat. Nyní jí byl svěřen případ, který se v krátké době ukázal stejně hrozný, jako byl pohled na dívku v ledu.Jaká je souvislost mezi ní a vraždami prostitutek, které se našly uškrcené v různých vodních plochách v Londýně?A co měla společného krásná dcera bohatého muže s mrtvými imigrantkami?Co všechno ještě musí Erika odhalit, aby zabránila dalším vraždám a zároveň unikla svým vlastním démonům?


Přidat recenzi pro Robert Bryndza: Dívka v ledu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.