Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Řízení lidských zdrojů

Učebnice/Odborná literatura

Řízení lidských zdrojů

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Mgr. Zuzana Dvořáková, Odborná publikace jako jediná na našem knižním trhu podává ucelený pohled na řízení (management) lidských zdrojů: – shrnuje současné znalosti o organizaci personální práce a personálních procesech – analyzuje manažerské zkušenosti z řízení a vedení lidí – definuje nové trendy v řízení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Řízení lidských zdrojů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Řízení lidských zdrojů koupíte i tady

Specifikace Řízení lidských zdrojů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 671 Kč

Odborná publikace jako jediná na našem knižním trhu podává ucelený pohled na řízení ( management ) lidských zdrojů : – shrnuje současné znalosti o organizaci personální práce a personálních procesech ... a dál?

Produkt Řízení lidských zdrojů

Řízení lidských zdrojů - parametry

Název produktu: Řízení lidských zdrojů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 671 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Mgr. Zuzana Dvořáková, Odborná publikace jako jediná na našem knižním trhu podává ucelený pohled na řízení (management) lidských zdrojů: – shrnuje současné znalosti o organizaci personální práce a personálních procesech – analyzuje manažerské zkušenosti z řízení a vedení lidí – definuje nové trendy v řízení lidí, jež ovlivňují efektivnost motivace a spokojenost zaměstnanců – součástí knihy je slovník základních pojmů. Text je rozdělen do čtyř částí. Část I. Personální práce v podniku zachycuje vývoj názorů na personální práci a změny organizace personální práce v podniku (od personálních činností k řízení lidských zdrojů). Část II. Vnější prostředí podniku a personální činnosti poukazuje na změny vnějšího prostředí a jak se tyto změny promítají do jednotlivých personálních činností i celkové podnikové strategie lidských zdrojů. Text pojednává o trhu práce v Evropské unii, o specifikách trhu práce v České republice vč. novinek v pracovním právu a o personálních procesech v podniku – o strategii a plánování lidských zdrojů, získávání, výběru a adaptaci zaměstnanců, organizaci práce a pracovních podmínkách, bezpečnosti a ochraně zdraví při práci, motivaci k práci a vedení pracovníků, řízení pracovního výkonu a hodnocení pracovníka, odměňování, vzdělávání a rozvoji zaměstnanců. Část III. Trendy v řízení lidských zdrojů hodnotí využití informačních a komunikačních technologií v řízení lidských zdrojů, charakterizuje firemní komunikaci, společenskou odpovědnost korporací a HR controlling. Část IV. Řízení lidských zdrojů ve specifických podmínkách přibližuje specifika personální práce v transnacionálních společnostech, v malých podnicích a v soukromých neziskových organizacích. Publikace je určena HR manažerům (manažerům lidských zdrojů, personalistům) v podnikové praxi, odborníkům v personálních agenturách, studentům vysokých škol – obor řízení lidských zdrojů (management lidských zdrojů, personální management), a účastníkům kurzů celoživotního vzdělávání se zaměřením na HR. Druh sortimentu : Kniha, Řízení lidských zdrojů, Jazyk : Čeština, Počet stran : 558 Vedoucí autorka je absolventkou VŠE v Praze. Od roku 2003 působí na této škole jako vedoucí katedry personalistiky Fakulty podnikohospodářské. Zaměřuje se na pracovní vztahy a mezinárodní řízení lidských zdrojů a podílí se na řešení tuzemských a zahraničních projektů věnovaných této problematice. Úzce spolupracuje s podnikovou praxí. Je respektovanou odbornicí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Spoluautoři jsou z větší části kolegové z katedry personalistiky, ale také odborníci z podnikové praxe a neziskových organizací. Zuzana DvořákováC.H.BECK 2012, edice Beckova edice ekonomieKniha, čeština, 558 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.