MENU

Srovnání cen » Chovatelské potřeby » Krmivo pro psy » Paštiky pro psy » Srovnání cen Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

Paštiky pro psy

Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 4000158910462

Specific CDD-HY Food Allergy Management Kompletní vyvážená dieta s obsahem živin, který vyhovuje nutričním požadavkům rostoucích i dospělých psů. Dieta je proto vhodná i pro štěňata. SPECIFIC CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím surovin (založená na rýži a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

Kategorie Paštiky pro psy
Výrobce RINTI
Nejnižší cena 33 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Kousky masa v rosolu. Krmný návod: psům o hmotnosti 5 kg podávejte 400 g denně, psům o hmotnosti 10 kg 700 g denně. Složení: maso a výrobky živočišného původu (5% drůbeží srdce), pekárenské výrobky (5% těstoviny), vedlejší produkty rostlinného původu (0,2% cukrová řepa), oleje a tuky (0,2% lněný olej), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11%, vlhkost 78%, hrubé oleje a tuky 7%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,6%, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg, » ... a dál?

Produkt Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g - parametry

Název produktu: Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g
Výrobce: RINTI
Minimální cena: 33 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Specific CDD-HY Food Allergy Management Kompletní vyvážená dieta s obsahem živin, který vyhovuje nutričním požadavkům rostoucích i dospělých psů. Dieta je proto vhodná i pro štěňata. SPECIFIC CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím surovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky štěňat i dospělých psů s potravní alergií. Indikace Specific CDD-HY Food Allergy Management Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže. Potravní eliminační test. Trávicí problémy např. průjem, zvracení, plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficienci (EPI) a aktuní gastroenteritidou. Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD). Vlastnosti a charakteristika krmiva Hydrolyzovaná bílkovina z lososa s molekulární hmotností pod 10.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní. Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních diet. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí. Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva. Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium je známo svým příznivým vlivem na regulaci aktivity trávicího traktu. Doplňující informace krmiva Specific CDD-HY Food Allergy Management: Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby pes nedostával jinou potravu, než hypoalergenní dietu. Pokud chce majitel svého psa s potravní alergií odměnit pamlskem, měl by použít SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tyto pamlsky obsahují stejné suroviny jako dieta SPECIFIC CDD-HY Food Allergy Management. U psů, kteří tuto dietu tolerují, mohou být proto pamlsky bez obav použity. Osvědčeným postupem při diagnostice potravních alergií je domácí eliminační dieta, následovaná provokačními testy jed­notlivých surovin. Pokud není použití domácí eliminační diety z praktických důvodů proveditelné, lze místo ní použít dietu SPECIFIC CDD-HY Food Allergy Management. Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­cími problémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreasu. U psů s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za den. Exokrinní pankreatická insuficience je typická výrazně sní­ženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je snadno stravitelná a pro-to je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje podávat krmivo spolu s pre­paráty pankreatických enzymů. Složení krmiva Specific CDD-HY Food Allergy Management: Rýže, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, rýžový pro


Přidat recenzi pro Rinti vanička drůbeží srdíčka 300g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.