Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Richard Dübell: Hněv nebes

Próza - beletrie

Richard Dübell: Hněv nebes

Hodnocení: 1x
  • 4

Frankfurt 1342. Směrem k městu se z jihu řítí prudká bouře. Obyvatelé však o tom zatím nemají tušení. Schyluje se k jedné z nejhrozivějších povodní v německé historii: povodni sv. Máří Magdaleny. Žádná jiná povětrnostní událost ve střední Evropě neměla tak výrazné následky, jako Magdalenská povodeň. Platí za ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hněv nebes
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Dübell: Hněv nebes koupíte i tady

Specifikace Richard Dübell: Hněv nebes

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 261 Kč

Strhující historický román plný vášně a lásky, intrik a nenávisti. Philippa, dcera převozníka Ruprechta, potkává na břehu Mohanu zmateného muže, který ztratil paměť a vzpomíná si pouze, že se jmenuje ... a dál?

Produkt Richard Dübell: Hněv nebes

Richard Dübell: Hněv nebes - parametry

Název produktu: Richard Dübell: Hněv nebes
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 261 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Frankfurt 1342. Směrem k městu se z jihu řítí prudká bouře. Obyvatelé však o tom zatím nemají tušení. Schyluje se k jedné z nejhrozivějších povodní v německé historii: povodni sv. Máří Magdaleny. Žádná jiná povětrnostní událost ve střední Evropě neměla tak výrazné následky, jako Magdalenská povodeň. Platí za nejničivější povodeň všech dob ve středoevropském vnitrozemí.

Převozníkova dcera Philippa najde na břehu řeky Mohan špinavého, potrhaného muže, který zná pouze svoje jméno: Mathias. Je zmatený, a i když se snaží, na nic si nemůže vzpomenout. Philippa se mu snaží pomoci a během dnů, které předcházejí ničivé katastrofě se s Mathiasem sblíží. Spolu s ním odhaluje nejen jeho totožnost a poslání, s kterým přijel do Frankfurtu, ale také intriky proti císaři Ludvíkovi IV., který ve městě právě pobývá. Kdo se chytá císaře zavraždit? Je opravdu Mathias tím, za koho se vydává? Vše se objasní až při ničivé povodni, která záhy dorazí do města. Hněv nebes - Richard Dübell. Strhující historický román plný vášně a lásky, intrik a nenávisti. Philippa, dcera převozníka Ruprechta, potkává na břehu Mohanu zmateného muže, který ztratil paměť a vzpomíná si pouze, že se jmenuje Mathias. Philippa mu pomáhá se skládáním mozaiky jeho identity a postupně se sbližují, ačkoli je Philippa zasnoubená. Mezitím do Frankfurtu přijíždí na říšský sněm císař Ludvík IV. a Bernhard Ascanius, rytíř a nelegitimní potomek vznešené rodiny Ascaniů, který sní o obnovení významnosti a cti rodinného jména. Tvrdí, že je členem císařské gardy a byl pověřen ochranou císaře před atentátníkem. Podezření padá na Mathiase, k němuž se na chvíli obrátí zády i Philippa. V té době dorazí do Frankfurtu prudká bouře a lidské osudy se střetnou s přírodními živly. Kdo zastihne císaře dřív, vrah nebo zachránce… Hněv nebes - Richard Dübell od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.