MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen Rexport Hustá mela

Karetní hry

Rexport Hustá mela

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594184129180

Společenská hra pro 2–4 hráče, vhodné od 12 let, alespoň na 45 min hraní . Hustá mela je perfektní karetní hrou pro ty, kteří rádi soupeří. Jak říká samotný dovětek na krabici, jedná se o krutopřísnou karetní řežbu všech proti všem. Hra obsahuje celkem 8 zcela různorodých a specifických frakcí, například zombie, ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen Rexport Hustá mela

Specifikace Rexport Hustá mela

Kategorie Karetní hry
Výrobce Rexport
Nejnižší cena 649 Kč
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 12 - 13 let

Originální karetní hra, ve které mohou hráči uplatnit interaktivní přístup. Úkolem hráčů je boj o převahu nad základnami. Smíchají dva balíčky různých národů, například nindži, piráty, zombie a další. Dojde tak k propojení schopností dvou národů, se kterými by si měl hráč poradit v boji o základny. Hra je pro všechny, kteří rádi soupeří. Kupte dětem karetní hru od Albi! Vhodné pro děti od 12 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba hra: 45 » ... a dál?

Produkt Rexport Hustá mela

Rexport Hustá mela - parametry

Název produktu: Rexport Hustá mela
Výrobce: Rexport
Minimální cena: 649 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:

Společenská hra pro 2–4 hráče, vhodné od 12 let, alespoň na 45 min hraní . Hustá mela je perfektní karetní hrou pro ty, kteří rádi soupeří. Jak říká samotný dovětek na krabici, jedná se o krutopřísnou karetní řežbu všech proti všem. Hra obsahuje celkem 8 zcela různorodých a specifických frakcí, například zombie, roboty, dinosaury nebo mimozemšťany. Hráč si zvolí vždy dvě frakce a jejich karty dokonale promíchá. S takto získaným unikátním mixem schopností se pak snaží získat jednu ze 16 základen. Cílem hry je získat při dobývání co nejvíce bodů. Díky vysoké variabilitě a velkému počtu kombinací je každá partie odlišná a vždy jedinečná. Karetní hra Hustá mela je určena pro 2 až 4 hráče ve věku od 12 let. Klíčové vlastnosti společenské hry Hustá melaSkvělá hra pro ty, kteří rádi soupeříV karetní hře Hustá mela se kombinuje síla dvou odlišných frakcí pro dobytí základnyCílem hry je získat nejvyšší počet bodů za dobývání základenObsahuje celkem 8 různých frakcí a 16 základenJe vysoce variabilní,

Rexhry - Hustá mela, 2 - 4 hráči, od 12 let


Hustá mela je originální karetní hra, ve které se hráči snaží bojovat o převahu nad základnami.

Činí tak tím způsobem, že si vezmou dva balíčky frakcí ve hře (nindžové, piráti, zombie a další) a smíchají je spolu.

Vzniká tak mix schopností obou frakcí, se kterým si hráč musí poradit v boji o základny.

Hustá mela je velice interaktivní hra, kterou doporučujeme všem, kdo rádi soupeří


Obsah:

8 frakcí, kde má každá svých 20 karet

16 karet základenPočet hráčů: 2 - 4 hráči

Věk hráčů: od 12 let

Doba hraní: 45 min.


Hustá mela (v originále Smash Up) je bláznivá karetní hra, kde hráči s velmi podivnými kombinacemi herním frakcí usilují o dobytí více základen než soupeři. Na začátku hry si každý hráč vytvoří herní balíček tím, že smíchá dvě zdánlivě nesourodé frakce. Ninjové a zombies? Kouzelníci s vetřelci? Roboti a dinosauři? Žadný problém! Každá kombinace frakcí pak při hře vyžaduje specifickou strategii. Hustá mela je krásně nakreslená a vtipná hra, která díky myšlence kombinace různých herních balíčků nabízí velké množství možností a unikátních herních strategií. Hra je určena pro 2-4 hráčů od 12 let. Recenze na deskovehry.com. Recenze: Videonávod: Co mají společného piráti, roboti, zombie, mimozemšťané, kouzelníci a další potvory? Všichni se snaží převzít vládu nad světem. Ale samotným se jim to může podařit jen těžko. Je třeba tedy utvářet první týmy.Hustá mela je karetní hra vynikající svou variabilitou, přístupností i herním nováčkům a patřičnou ulítlostí tématu.


Přidat recenzi pro Rexport Hustá mela

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Rexhry Hrdina v kostce

Rexhry Hrdina v kostce

Popis produktu Pokládáním kostek, které lze získat pomocí dražby, se budete snažit vybudovat co nejsilnějšího hrdinu. Taktika a schopnosti hráče určují, jak silného hrdinu získáte. Hra je určena pro 1 až 4 hráče a »

od 939 Kč

v 6 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.