MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

Ostatní z kategorie knihy

REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

Hodnocení: 4x
  • 4
EAN: 8595006190012

Vystudovala Filozofickou fakultu UK a mimořádné studium filmové a televizní produkce na FAMU. Překládá knihy pro dospělé a pro děti a divadelní hry amerických a italských dramatiků. Za zmínku stojí např. Novecento (představitelům hlavní role přinesla již dvě divadelní ceny Thálie za nejlepší herecký výkon – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85877

Filtrovat: i

Doporučujeme REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

Specifikace REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Výrobce REMOSKA
Nejnižší cena 268 Kč

Recepty Remoska - Karina Havlů Vítejte ve světě, kde fortel a vzpomínky na dětství se mísí s potřebami moderní doby – Remoska je tu s námi už 60 let a k tomuto jubileu se sluší pogratulovat! Ale také poděkovat, a to všem našim spokojeným zákazníkům. A tak se vám do rukou dostává kniha receptů, ve které naleznete vedle tradičních a osvědčených jídel i nové recepty paní Kariny Havlů, našich zaměstnanců a spokojených uživatelů Remosky, které odpovídají zdravé a moderní kuchyni. Recepty jsou určeny nejen pro ty, kteří » ... a dál?

Produkt REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ - parametry

Název produktu: REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ
Výrobce: REMOSKA
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vystudovala Filozofickou fakultu UK a mimořádné studium filmové a televizní produkce na FAMU. Překládá knihy pro dospělé a pro děti a divadelní hry amerických a italských dramatiků. Za zmínku stojí např. Novecento (představitelům hlavní role přinesla již dvě divadelní ceny Thálie za nejlepší herecký výkon – 2006, 2016), Jako jedna rodina, Bez předsudků či v neposlední řadě „Vím, že víš, že vím“. Z knižní tvorby se soustředila zejména na životopisy světoznámých osobností, mj. jmenujme např. S. Lorenovou, paměti Fabrizia Ciana, vnuka B. Mussoliniho, biografii T. Hankse či autobiografii C. Cardinalové. Přispívá také do různých novin a časopisů, spolupracuje s rozhlasem a televizí. Ráda se věnuje i kulinářství, vydala okolo 30 knih s kuchařskou tematikou (jen v nakladatelství Vyšehrad vyšlo již 20 kuchařek). Dvacátým titulem byla v roce 2013 v tomto nakladatelství kuchařka Karina vaří s Deníkem, která vznikla na základě týdenních příspěvků v její gastronomické rubrice Táborského deníku. Kuchařka Vaříme v remosce vyšla v témže nakladatelství již ve 4. vydání. Jelikož žije napůl v Itálii, napsala na základě vlastních zkušeností úspěšnou Italskou kuchařku (Dona), která vyšla již ve 2. vydání. K jejím nejúspěšnějším titulům přeloženým a vydaným i v zahraničí patří: Vaříme v remosce (Velká Británie), Velká domácí kuchařka (Slovensko a Polsko), Makrobiotická kuchařka (Litva), Těstovinová kuchařka (Slovensko).Recepty "Pečeme zdravě a chutně" Vydala společnost Remoska s.r.o. ve spolupráci s paní Karinou Havlů. Na 160-ti plno barevných stranách, tištěných na kvalitním křídovém papíře, naleznete 128 báječných receptů na přípravu všech druhů masa, včetně drůbeže, ryb, zeleniny, luštěnin, brambor, chleba, pizzy, těstovin, moučníků a nejrůznějších zapékaných pokrmů. Recepty jsou přehledně členěny v barevně odlišených kapitolách. U každého receptu naleznete fotografii připravovaného pokrmu. Jistě i vy u kuchařek s pevnou nebo brožovanou vazbou zažíváte situaci, kdy při čtení receptů marně bojujete „zapatlanými“ prsty s neposlušnými stránkami, které se vám stále obrací na jiný recept. Mysleli jsme na vás – na naše zákazníky – u spirálové vazby toto opravdu nehrozí. Věříme, že se vám bude naše kniha receptů líbit. Pokud objednáte současně s novou elektrickou pečicí mísou zn. Remoska®, nebude vám účtováno dopravné a balné (objednávka bude upravena a dopravné nebude účtováno). Vítejte ve světě, kde fortel a vzpomínky na dětství se mísí s potřebami moderní doby – Remoska je tu s námi už 60 let a k tomuto jubileu se sluší pogratulovat! Ale také poděkovat, a to všem našim spokojeným zákazníkům. A tak se vám do rukou dostává kniha receptů, ve které naleznete vedle tradičních a osvědčených jídel i nové recepty paní Kariny Havlů, našich zaměstnanců a spokojených uživatelů Remosky, které odpovídají zdravé a moderní kuchyni. Recepty jsou určeny nejen pro ty, kteří se s naším vý- robkem setkávají poprvé. Inspiraci zde naleznou i zku- šené kuchařky a kuchaři. Přejeme v


Přidat recenzi pro REMOSKA RECEPTY PEČEME ZDRAVĚ A CHUTNĚ

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Remoska GRAND R22

Remoska GRAND R22

Objem hlavní nádoby (l): 4 Povrch nádoby: teflon Provedení výrobku: černá barva, nerez * Remoska ® Typ: Grand R22 * Skládá se ze tří částí: * Topné víko se čtyřmi výdušnými otvory * Mísa s uchy * stojan * Povrchová úprava: Teflon ® DuPont CLASSIC * Příkon »

od 2 387 Kč

ve 4 obchodech

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.