Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě

Knihy naučná literatura

Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě

Hodnocení: 1x
  • 4

Cesty z každodenní nespokojenosti. Máte pocit, že nemůžete dělat to, co opravdu chcete? Jste nespokojeni se svým životem?  Cítíte se jako oběť událostí? Náš život ale není otázkou osudu či štěstí. Je výsledkem zodpovědnosti vůči sobě a rozhodného jednání. Autor této pozoruhodné knihy vám ve třech hlavních krocích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rozhodnutí je na tobě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě koupíte i tady

Specifikace Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

Máte pocit, že nemůžete dělat to, co opravdu chcete? Jste nespokojeni se svým životem? Cítíte se jako oběť událostí? Náš život ale není otázkou osudu či štěstí. Je výsledkem zodpovědnosti vůči sobě a ... a dál?

Produkt Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě

Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě - parametry

Název produktu: Reinhard K. Sprenger: Rozhodnutí je na tobě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 311 Kč
Ušetríte až: 240 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesty z každodenní nespokojenosti. Máte pocit, že nemůžete dělat to, co opravdu chcete? Jste nespokojeni se svým životem?  Cítíte se jako oběť událostí? Náš život ale není otázkou osudu či štěstí. Je výsledkem zodpovědnosti vůči sobě a rozhodného jednání. Autor této pozoruhodné knihy vám ve třech hlavních krocích ukáže, jak můžete vzít své štěstí do svých rukou. Prvním krokem je přijetí faktu, že neexistují žádná skutečná omezení. Za každé situace máte možnost svobodné volby. V druhé části knihy zjistíte, do jaké míry vás prostřednictvím metody "cukru a biče" ovlivňuje vaše okolí a jak se od této manipulace oprostit. A posledním krokem - v závěru knihy - vstoupíte na cestu vedoucí k vašemu vysněnému cíli. Je totiž načase, abyste začali brát vážně vlastní přání a potřeby, přijali svobodu a převzali skutečnou zodpovědnost za svůj vlastní - jedinečný - život. Z obsahu Předmluva k novému, přepracovanému vydání 5 Úvod 7 Část první: Umět se rozhodnout Moc svobody volby 15 Mýtus nevyhnutelnosti 26 Příběhy obětí 37 Vůle k bezmoci 56 Hranice svobody 73 Část druhá: Nechat rozhodovat Trestání odměnou 81 Zpěv Sirén chvály 102 Jak je to s otázkami 115 Past zvaná vzor 120 Smrt štěstí 125 Část třetí: Žít s rozhodností Štěstí přichází s rozhodností 137 Tajemství štěstí 154 Úspěch je to, co přijde 167 Břímě ideálů 170 Žijte podle sebe 176 Klamná útěcha "pozitivní svobody" 183 Je svobodná vůle iluzí? 187 Perspektiva: kultura odpovědnosti 195


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.