MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Výživa pro sportovce » Ostatní z kategorie výživa pro sportovce » Srovnání cen Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Ostatní z kategorie výživa pro sportovce

Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 5033579988924

Chcete větší sílu a ještě mohutnější výbušnost? Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí nabízí kreatin monohydrát v nejčistší formě. Německá firma AlzChem garantuje špičkovou kvalitu, protože její výrobek jako jediný na světě trvale prochází opakovaným testováním. Získáte tak vysoce jakostní výrobek bez nežádoucích nečistot. Vaše svaly jej využijí beze zbytku. Kdekoli jsou třeba velké svalové objemy a explozivní síla, kreatin má co nabídnout. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.93169
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Nejlevnější nabídky

Specifikace Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Kategorie Ostatní z kategorie výživa pro sportovce
Výrobce Reflex Nutrition
Nejnižší cena 169 Kč

Kreatin Creapure Caps pro zvýšení výkonu během náročného cvičení Kreatin Creapure Caps jsou želatinové kapsle s obsahem 700 mg kreatinu Creapure® monohydrátu. Doporučuje se přijímat 2 kapsle 3x denně, díky čemuž bude denní příjem na úrovni 4,2 g kreatinu. Užíváním kreatinu zvýšíte svou výkonnost v průběhu krátkodobých po sobě následujících dávek intenzivního tréninku. Uvedené dávkování je důležité, protože uváděný účinek se projeví až při dávce 3 g kreatinu. V jednom balení najdete 90 kapslí, což » ... a dál?

Produkt Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí - parametry

Název produktu: Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí
Výrobce: Reflex Nutrition
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa, nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.

Využití

Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.

"Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší."

Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu

SLOŽENÍ

obsahuje: želatinová kapsle, CREAPURE kreatin monohydrát V čem je Creapure kreatin odlišný od konkurence?

Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty ( kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea ). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu. Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie• Nejvyšší rating použitých surovin• Vyrobeno ze 100% zelené energie• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

DÁVKOVÁNÍ

Berte 2 kapsle, třikrát denně na lačno, zapijte dostatečně vodou.

Průměrné nutriční informacev 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle

Energetická hodnota2,8 kCal5,6 kCal

Energetická hodnota11,9 kJ23,8 kJ Ostatní a speciální doplňkyv 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsle

Kreatin Monohydrát - Creatine Monohydrate700 mg1400 mg

Creatine Capsules 700mgCreatine Capsules je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.Složení:Creatine Capsules 700mg obsahuje: Želatinová ka


Recenze Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

Přidáno: 21. července 2016

Přidat recenzi pro Reflex Nutrition Creapure Creatine Capsules 90 kapslí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Amix Creatine Monohydrate 500 kapslí

Amix Creatine Monohydrate 500 kapslí

Ultra mikronizovaný Amix Kreatin Monohydrát v kapslích zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Každá dávka (6 kapslí)

od 499 Kč

v 8 obchodech

Amix CreAge Creatine HCL 120 kapslí

Amix CreAge Creatine HCL 120 kapslí

CreAge™ 120 kapslí je kreatin hydrochloridu (HCL kreatin) od výrobce Amix Nutrition z prestižní řady MuscleCore®. Tato forma kreatinu se vyznačuje skvělou vstřebatelností a využitelností.

od 440 Kč

v 7 obchodech

Amix Creatine Monohydrate 220 kapslí

Amix Creatine Monohydrate 220 kapslí

Ultra mikronizovaný Amix Kreatin Monohydrát v kapslích zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Každá dávka (6 kapslí)

od 316 Kč

v 8 obchodech

Reflex Nutrition - Glucosamine Chondroitin 90 kapslí

Reflex Nutrition - Glucosamine Chondroitin 90 kapslí

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací o aktivních látkách v »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí

Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí

Creatine PepForm® Peptides je základní forma kreatinu monohydrátu. Do kreatinu jsou přidány izolované peptidy z čerstvé sladké syrovátky. Takto upravený objemový suplement se rychleji vstřebává a poskytuje okamžitou

od 298 Kč

v 6 obchodech

Hi Tec Nutrition KTP Creatine 400 kapslí

Hi Tec Nutrition KTP Creatine 400 kapslí

KTP Creatine HiTec je nejzákladnější forma kreatinových suplementů. Je oblíbený u sportovců z důvodů dodání okamžité energie a tím je hned podpořen aktuální výkon. KTP KREATIN je navíc obohacen o vitamíny B, což zvyšuje

od 477 Kč

ve 3 obchodech

Maxxwin - Creatine MAXX 1000 240 tablet

Maxxwin - Creatine MAXX 1000 240 tablet

Maxxwin Creatine MAXX 1000 Nakopněte svůj trénink pořádnými tabletami! Kreatin monohydrát patří k nejpopulárnějším suplementům pro »

od 309 Kč

ve 4 obchodech

Hi Tec KTP Creatine 1000 mg 200 kapslí

Hi Tec KTP Creatine 1000 mg 200 kapslí

KTP Creatine je forma mnonohydrátu určená do silových sportů a kulturistiky. Kreatin je oblíbeným suplementem u sportovců a dodává okamžitou energii, což je potřeba pro 100% výkon. Kreatin se běžně vyskytuje v lidském těle,

od 268 Kč

ve 3 obchodech

Hi Tec Nutrition Tri Creatine Malate 200 kapslí

Hi Tec Nutrition Tri Creatine Malate 200 kapslí

Hitec nutrition Tri creatine malate 200 kapslí Tri creatine malate 200 kapslíCO JSOU KREATINY?Kreatiny, nebo také Creatiny patří k nejpopulárnějším suplementům. Kreatin je svalový energizér, který zajišťuje nárůst čisté svalové hmoty, zvýšení dynamické »

od 268 Kč

ve 3 obchodech

Ariana PS-4021

Ariana PS-4021

Power System podpěry na kliky jsou velice dobrý prostředek nejen na posílení svalstva hrudníku, zad, bicepsů a tricepsů, ale i na posílení břišních a hýžďových svalů. Pouhou změnou polohy podpěry zapojíte naprosto jinou

od 239 Kč

ve 2 obchodech

Ariana Dual-Core AB Wheel PS-4042

Ariana Dual-Core AB Wheel PS-4042

Dual Core kolečko je stabilní kolečko na posilování a je vhodné pro jakoukoliv úroveň cvičení. Jeho manipulace je tak snadná, že se hodí pro každého sportovce. Moderní sportovní pomůcka

od 238 Kč

ve 3 obchodech

ATP Creatine Monohydrate 300 tablet

ATP Creatine Monohydrate 300 tablet

CREATINE MONOHYDRATE TABS. Kreatin je jedním ze základních zdrojů energie využívané pro kontrakci svalů. V těle se syntetizuje v ledvinách a játrech z aminokyselin argininu, glycinu a methioninu. Značná část je uložena v buňkách kosterního svalstva, dále »

od 155 Kč

ve 4 obchodech

Power System FITNESS Rukavice

Power System FITNESS Rukavice

Fitness rukavice jsou vyrobeny z elastického, prodyšného materiálu, mají dvojité prošívání na citlivých místech, vyztuženou oblast dlaně a palce a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

od 149 Kč

ve 3 obchodech

ATP Creatine Monohydrate citron 800 tablet

ATP Creatine Monohydrate citron 800 tablet

JEDEN Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH PRODUKTŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ Kreatin zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Jedná se o velmi dobře ochucené tablety, které je možné rozkousat nebo polykat »

od 458 Kč

ve 2 obchodech

Enervit Creatina Sport 120 tablet

Enervit Creatina Sport 120 tablet

Kreatin plní funkci zásoby energetických fosfátů ve svalových tkáních a doplňuje základní (univerzální) zdroj energie (ATP) potřebný pro svalové kontrakce. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných krátkodobých intervalech vysoce intenzivního »

od 375 Kč

ve 2 obchodech

Ariana PS-4014

Ariana PS-4014

Podložka na jógu Yoga Mat Fitness Mat podložka je vhodná jak na jógu, pilates, tak

od 329 Kč

ve 2 obchodech

PROM-IN Glucose 1000 g

PROM-IN Glucose 1000 g

Prom-in Glucose 1000 g Glukoza 1000 gGlucosePociťujete únavu, vyčerpanost, útlum, nechce se Vám po celodenním pracovním shonu do posilovny? Není se co divit, většinou není čas ani na kvalitní stravování a odbudete se nějakým Fast Foodem v rychlém »

od 92 Kč

ve 2 obchodech

Aminostar Creatine Monohydrate 240 tablet

Aminostar Creatine Monohydrate 240 tablet

Aminostar Creatine Monohydrate 240 tablet Creatine Monohydrate 240 tabletCreatine Monohydrate obsahuje kreatin, který je základním stavebním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, představuje zdroj energie v buňkách, kde tvoří rovnováhu s ATP »

od 599 Kč

v 1 obchodě

LSP nutrition Creatine caps 250 kapslí

LSP nutrition Creatine caps 250 kapslí

Creatine Caps 250 kapslí je kreatin LSP monohydrát, který je základní formou všech kreatinů. Kreatin se dá užívat buď průběžně, nebo v nasycovací a udržovací fázi. Druhá varianta má lepší využitelnost. 

od 489 Kč

ve 2 obchodech

Muscle sport Creatine ultra caps 800mg 300 kapslí

Muscle sport Creatine ultra caps 800mg 300 kapslí

Creatine Ultra Caps je kombinace mikronizovaného creatinu a podpůrných látek – aminokyselin, inosinu a kyseliny alfa-lipoové pro dosažení maximálního možného efektu. Složení výrobku vychází z nejnovějších odborných studií. Dodává svalovou energii, »

od 503 Kč

v 1 obchodě

Muscle sport Creatine ultra 800 mg 100 kapslí

Muscle sport Creatine ultra 800 mg 100 kapslí

Creatine Ultra Caps je kombinace mikronizovaného creatinu a podpůrných látek – aminokyselin, inosinu a kyseliny alfa-lipoové pro dosažení maximálního možného efektu. Složení výrobku vychází z nejnovějších odborných studií. Dodává svalovou energii, »

od 197 Kč

v 1 obchodě

Vito Life Creatine monohydrate 100 tablet

Vito Life Creatine monohydrate 100 tablet

zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin je dusíkatá organická kyselina, jejíž hlavní spatřovanou úlohou v těle je zásobování svalových a nervových buněk energií. »

od 138 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.